Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Miks mees internetitutvumisel sedasi käitub!?

Kurb mõelda 08. jaanuar 2019, kl 00.08
Sain kord netis, ühes kohtinguportaalis tuttavaks ühe mehega. Ta polnud Eestist. Kõik tundus sujuvat suhtlemisel ja uskusin et ühel päeval saame kokku. Olime suhtlusportaalist facebooki messengeri üle läinud ja mul oli ka tema e-maili aadress olemas.
Kõik paistis suhtlemusel sujuvat, ka videokõne ajal saime teineteist näha ja kuulda.
Aga ühel hetkel ta äkki, üleöö lakkas mulle kirjutamast. Oli kadunud ka messengerist. Temast polnud enam seal üldse kuulda. Ma proovisin siis talle emailile kirjutada, sest arvasin et messengerist ja facebookist oli ta loobunud kiirete aegade tõttu. Lootsin et emaili kasutab ta endiselt. Kuid ka seal ta ei vastanud mu meilidele. Kui 3 kuud oli vaikus ja üritasin taas kirjutada, siis tuli vastus, "sorry, mul oli väga kiire ja aega töö kõrvalt polnud kirjutada" Ma uskusin teda ja küsisin, et kas ta nüüd saab minuga suhelda ja messengeri tulla. Ei tulnud mingit vastust enam. Ma üritasin paarkotda selgitust paluda, kuid vastust ei tulnud. Loobusin ise ka peale seda kirjutamast. Kuid kord hiljuti ma üritasin taas ja siis tuli selline vastus temalt: "Ma arvasin et sa pole minust huvitatud ja sellepärast olengi vaikinud"
Uskumatu! Tema vabandus oli siis selline! Kuigi mina olin üritanud ju mitmel korral tema kontakti saada ja selgitusi paluda!
Hoopis tema ise polnud huvitatud minust! Sest kui viimast korda talle siis sellepeale kirjutasin, "kuidas mina sinust huvitatud polnud, kui ma olin sulle mitmeid kordi kijutanud ja sa kordagi ei vastanud poole aasta jooksul mu kirjadele" Siis oli taas vaikus ja enam ma ei ürita ka! Sest ta ju valetas mulle!

Mjäuks 08. jaanuar 2019, kl 08.25
Ta näiteks võis leida kellegi teise. Või siis ütlesid sa midagi, mis talle ei meeldinud, ning taipas, et õiget klappi ei ole ega tule.

juurikas 08. jaanuar 2019, kl 11.08
Nii raske on kellelegi öelda, et sa ei meeldi mulle.
Mõnikord pead seda ise taipama, kui su kirjadele vastust ei tule.

mul peaaegu sama 08. jaanuar 2019, kl 11.53
tutvusin invaliid-mehega,käisime sõitsime kõik igal pool ringi,aga jalad olid tal sellises seisus,et ta vedas kõik mu vaibad maast kokku-leppisin sellega,sest mulle oli tähtis inimene-ja siis äkitselt kadus ära ning kui ma talle helistada julgesin,sõimas mul näo täis,et miks ma seda teen . . . peale seda mul invaliididest enam kahju pole . . . (:

.... 08. jaanuar 2019, kl 21.13
No kuule. Loe nüüd ise kõrvalseisja pilguga. Hoia eemale sellistest! Tegemist on mingi trolliga, kellel on sinusuguseid naisi netis kümneid ootel, muidugi vahel mõni ununeb.. + see, et ta sind süüdistab kõiges on suuuuur punane lipp. Ära taha endale sellist meest..

Ära invaliidi kohe süüdista ? 08. jaanuar 2019, kl 21.58
mul peaaegu sama Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> tutvusin invaliid-mehega,käisime sõitsime kõik iga
> l pool ringi,aga jalad olid tal sellises seisus,et
> ta vedas kõik mu vaibad maast kokku-leppisin sell
> ega,sest mulle oli tähtis inimene-ja siis äkitselt
> kadus ära ning kui ma talle helistada julgesin,sõ
> imas mul näo täis,et miks ma seda teen . . . peale
> seda mul invaliididest enam kahju pole . . . (:
No ,,no --Ilus pole Haiget solvata ? Vaibad oleks pidanud
üldse ära võtma --oleks mees koju jäänud!'
Midagi pidi järsku juhtuma ?
Või ilmusid lapsed välja --Või mingi Vana naine välja::Kes tuli santi puhtaks röövima! Vanem mees kaitseb praegu oma kodu

Kurb mõelda 09. jaanuar 2019, kl 00.07
Muide, see mees oli Tadzhikistanist. Ta elab Dushanbes. Kuid ta oskas inglise keelt väga hästi, mis on suur haruldus Kesk-Aasia rahvaste puhul. Sest tavaliselt tadzhikid, usbekid, kasahhid, kirgiisid ja turkmeenid peale vene keele muid keeli ei oska.
Meie suhtlesime inglise keeles omavahel. Ma vene keelt ei oska. Ta olla ka Euroopas käinud, Ungaris minevikus. Eks seetõttu ta inglise keelt oskaski vabalt.
Kui jutt läks reaalsele kohtumisele, siis tundus minu jaoks sobivaim St. Peterburg. Sest sinna on kerge Tallinnast minna ka bussiga, ainult 300 km ringis on sinna sõita. Aga tema tegi ettepaneku kohtuda Moskvas. Mina aga pole kunagi nii kaugele Venemmale läinud ega kujutaks Moskvasse minekut üksipäini ettegi! Temal oleks palju kergem olnud Dushanbest lennukiga Moskvasse lennata ja sealt kas lennuki või rongia tulla St. Peterburgi. Seda enam, et Kesk-Aasia riike loetakse Venemaa hulka ja tema ilmselt poleks ka viisat vajanud. Mina olen St. Peterburis käinud ja seal oleks olnud meil tõesti lihtne kohtuda. Ehk oleks ta isegi Tallinna saanud reisida, kui on Ungaris saanud käia.
Aga kahjuks just siis ta äkki ühel hetkel lakkaski minuga suhtlemast. Kas tõesti sellepärast, et mina Moskvasse polnud nõus minema!? Tõesti kurb! :'(
Kõik oli ju muidu meil igati tore ja klapp oli ka suhtlemisel

Vaarikas 09. jaanuar 2019, kl 04.49
Kui mees on naisest huvitatud, saab naine sellest väga hästi aru. Igast sõnast ja liigutusest.
Kui mees naisest huvitatud ei ole, saab naine ka sellest aru.
Siis pole mõtet enam punnitada...vägisi armsaks ei punnita...

Ants Apelsin 11. jaanuar 2019, kl 03.15
Lapsed ei peaks suhtlema välismaalastega internetis. Räägi see lugu oma emale ära ja lase endale internetikeeld panna.

Omg 21. jaanuar 2019, kl 19.47
Tadzhikistanist, omg. Nad seal ongi sellised. Varem ei teadnud?

Eks muidugi 02. veebruar 2019, kl 02.29
See mees pida huvipuuduseks sinu poolt seda et sa polnud valmis Moskvasse minema temaga kohtuma.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!