Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
No mis asi see oli...
 
Fufufu 10. november 2019, kl 10.21
Läksin pahaaimamatult err.ee lehele (moblas) ja jõudsin mitte asjalikule ja konkreetsele kodulehele, nagu see ikka on olnud, vaid mingi värviliste piltide, suurte noolte ja mummudega asjandusele.
Ülamenüüs, kus võiks kõige tähtsam info olla, ei olnud suurt midagi. Lõpuks leidsin kuskilt lehe allosast ka vajaliku programmi. Seal tabas taas takistus, kuidas seda infot edastada, et sõber seda vaataks. Loogiline oleks link. Ei. Suurepärane võimalus on see fb-sse saata. Paari sekundi asemel surfasin seal minuteid. Ja vandusin kogu selle aja.
Kas me oleme nüüd kõik korraga 5-aastased, et saame ainult suurtest piltidest aru? Tegelikult on pildi informatiivsus nulli ligi, kui sul tõesti on vaja infot.
Mõtlesin, et kirjutan neile, aga sain aru, et ma ei taha seda lehekülge rohkem näha. Väike lootus on, et äkki on neil mõni mitte mobiililie kohandatud leht ka, äkki ma vajutasin valesti....
 
ksss 10. november 2019, kl 16.27
Ja kas sa arvad, et lehe moderaator asub Delfis?
 
Fufufu 11. november 2019, kl 21.18
Ei arva, lihtsalt jagasin kogetut :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!