Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Mitte eriti hea kogemus
 
sfasfr 11. november 2019, kl 04.11
Olen üks tavaline meekodanik. Hiljuti õhtusel ajal juhtusin sõitma bussiga Tartust Viljandisse. Viljandis sisenedes oli erandlikult palju peale minejaid ja ma oli viimane, kes veel bussi mahtus. See ainuke vaba koht oli ühe teise mehe tugevalt ülekaalulise kõrvale kes paratamatult hõivas ühe koha asemel 1.5 kohta, et kuidagi moodi tuli sinna kõrvale pressida.
Teine võrdlemisi suur miinus selle koguka mehe poolt oli eriti halb hingeõhk, et suisa öökima võis ajada. Tekib küsimus, kas inimene ikka hambaid peseb piisavalt tihti? Mida inimene viimati sõi? Raskekaalulistel soovitaksin hoolt kanda oma toidulaua, hügieeni ja tiheda mööduka spordiga. Ja enne reisi toiduks mitte tarvitada küüslauku, hernesuppi vms. Ma ei tea, mis probleem võis sellel tegelasel olla.
 
et siis 11. november 2019, kl 11.32
Ja sinu kirjutise mõte on....?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!