Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
ELiON - öäk!

täielik viriseja 19. august 2003, kl 11.44
appikene..nii närvidele käib see uus logo ja selle ümber jahumine..logo ise on ju täielik nõmedus, nimest rääkimata - Elion! ning need värgendused mis selle nime kõrvale on joonistatud, nagu mingi lillepoe logo oleks. Alguses kui hot-i lk läxin, arvasin, et mingi lillepoekene toetab hot'i vms?!Kas tõesti ei saadud selle 8 milj. midagi paremat ning originaalsemat välja mõleda?! Nagu see welcome to Estonia :s
MAGE!!!

daah 19. august 2003, kl 11.51
koju tuli kiri, kus sees siuke väike raamatukene. igal lehel natsa juttu, et miks ja kellel ja kuidas nad ikka seda nime muutsid. Ja see lillekene pidavat sõnajalõis olema:D

traktor 19. august 2003, kl 12.01
minu arvates ilus logo :)
teate, see pidev virisemine ja hala käib närvidele juba! otsige endale mingi tegevus...
milleks närveldada mingi logo pärast?! kas see hammustas sind, täielik viriseja?

kadri 19. august 2003, kl 12.17
jama on mu meelest see, et hot'i lehekülge ei ole kogu ulatuses muudetud. see uus logo seal üleval ja vana kujundus lehe alumises otsas kohe kuidagi kokku ei hakka :(

ja minule pole küll koju mingit teadet tulnud (kuigi onu televiisorist ütles, et kõik kliendid on saanud kirja)

LM 19. august 2003, kl 12.18
Algul vaatasin isegi, et totaalne nõmedus ja milleks!? Aga täna nägin ühte Elioni autot, logo peal - ja üllatavalt positiivselt mõjus! Ilusad värvid, armas. Mulle hakkas meeldima.

Pinchu 19. august 2003, kl 12.28
Küll nad selle hoti ka kohasemaks muudavad. kujundusfirmas vaeseksed niigi töötasid selle praeguse kampaania kallal 24 h päevas.

vend 19. august 2003, kl 12.40
tuli emt-le lepatriinu-kõigil jälle häda,tuli kaubamajale k-kõigil jälle häda,tuli baltikale monton-kõigil jälllle häda.Sured noorelt iga tühise asja pärast muretsemise ja virisemisega.

eneL 19. august 2003, kl 12.49
Lugesin lehest, et logo maksis 350 000, olemasoleva väljavahetamine 2 milj. ja siis vist kampaania 1,5 milj. Umbes sinnakanti oli

A 19. august 2003, kl 12.53
Mulle meenub uut logo nähes kohe hüüdlause "pehme paber ..., meie kodu ootus!" millegipärast

pörr 19. august 2003, kl 12.54
Aga minuarust on tegu pesupulbri reklaamiga:)!

hale 19. august 2003, kl 13.59
Vastikud väikesed haledad vigisejad, kes kõiges ja kõigis ainult negatiivset näevad! Jääb mulje, et see ongi kõik, mida te endast välja suudate pigistada ja sedagi suure pingutusega. Ehk kirjeldaksite, kuidas see teie päeva paremaks muudab?

eps 19. august 2003, kl 14.48
Sõnajalaõis - iseenesest kena ju, aga kui mõelda, et tegelikult sõnajalad ei õitsegi jne, mida siis too uus logo peaks nüüd tähendama? Et tegelikult ära teenust loodagi, kuigi lubadused on vägevad?

muff 19. august 2003, kl 14.50
ja mis siis sellest on kui logo tegemine jne raha maksis?Vähemalt ei tulnud see riigieelarvest!
mõttetu on sellise tühise asja pärast oma närve riikuda.

musitroll 19. august 2003, kl 15.12
Logo logoks, aga need otsime lihtsuse eeskuju (kuidagi niimoodi) ja mingid teised sõnumid nende plakatitel on küll mõtetud.
Minu arvamus:)

täielik viriseja 19. august 2003, kl 16.20
eiei..ega see mingi elutähtsusega asi ple..:D lihtsalt asi mis oli vaja südamelt ära rääkida (irw) & see on siin selleks kõige sobivam koht, tahtsingi tegelikult teada, kas ainult mina näen seda sellisena või on ka teisigi.

Bellamoor 19. august 2003, kl 17.41
Kui ET kaotas oma kuumaksu tõstmise kampaaniaga 50 000 klienti, siis see teeb ainuüksi kuumaksude võrra 50 000 x 98 x 12 = 58 MILJONIT krooni KAOTUST AASTAS. Kujutate ette - VIISKÜMMEND KAHEKSA MILJONIT. Pluss veel kõned, mille eest jääb raha saamata.... Kõva äriplaan oli see kuumaksude tõstmine. Nüüd nö. INVESTEERISID uude kaubamärki 8 miljonit ja mõtlevad et saavad selle 58 miljonit tagasi Lubage naerda :)))))

ah 19. august 2003, kl 21.03
see logo meenutab mulle kunagise vana hää telelavastuse "kivinõid" Ropka telefoni, neil tegelastel olid seal kõikidel ju lillekujulised telefonitorud

Troll 19. august 2003, kl 22.56
Mulle see õieke meeldib, aga ei meeldi ET nime- ja logovahetus kui selline. Alles nad tegid selle ebaõnnestunud ET logu, aga lõpuks said ikka ise ka aru, et jama. Ja... otsustasid uuesti ämbrisse astuda. No mis on sellel õiekesel telefonisidega pistmist? Aktsionäridel hea raha lõhna nuusutada või?

xxx 19. august 2003, kl 23.42
Ärge virisege. Väga positiivne ja normaalne logo on!

KÄRT 22. august 2003, kl 23.59
VAAT, mina näen selles teemas küll probleemi!!!!! Nüüd äkki on nad Elion-paremad ja tublimad väidetavalt. Ja seda "KÕIGEST" 8 miljoni krooni eest. Kusjuures sellega, et minu kodukohta interneti püsiühendus sisse seada, pole nad aastate jooksul hakkama saanud.
Kuigi see maksab enam kui sada korda vähem, kui uus nimi. Ma arvan, et kui nad nüüd edaspidi "TÄNU" uuele logole ja nimele tublimad suudavad olla (nii nad ju suuri silmi lubavad), siis hakkan mina neile kah rohkem pinna peale käima, et enne, kui järgmine kord uuele nimele nii palju raha kavatsevad kulutada, enne mulle püsiühenduse orgunniks. Selle puudumise all kannatab ju ka minu töö!
Ennäe imet, juba sellelt, et nad mulle elioni tutvustava brošüüri saatsid, oleksid nad kokku hoidnud umbes 10 eeki. Algus oleks juba tehtud...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!