Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Halb kogemus
Betaserc
 
anni 30. juuli 2006, kl 15.28
Kas keegi siin olijaist kasutab? Kuidas mõjub ja kui ruttu mõjub? Kas üldse mõjub? See küsimus huvitab mind kangesti sest ise võtan juba 3 nädalat aga toimest ei saa aru.
 
soni 30. juuli 2006, kl 16.03
3 nädalaga peak smõjuma küll (kui üldse mõjub). Võib-olla siis on pearingluse põhjuseks miski muu.
 
anni 30. juuli 2006, kl 22.10
Diagnoos peaks õige olema, arsti poolt määratud. Aga ikkagi miks ei parane? Olen juba väsinud sellest.
 
proovinud 30. juuli 2006, kl 22.56
tere!
mulle kirjutati välja. perearst ütles, et võta siis kui halb hakkab, eriarst käskis kuuri läbi teha. õigupoolest polnud sellest abi ei kuurina ega ka üksikult. Tegemist olevat ka veel nö eksperimentaalse rohuga ja mõju erinev.

pigemini aitab jooga. kui sul on menier~i diagnoos, siis soovitan internetist otsida, mujal maailmas on ka vastavaid foorumeid ja jagatakse kogemusi.

tervitades
 
anni 30. juuli 2006, kl 23.17
Mulle ütles ka neuroloog, et võta siis kui halb hakkab. Aga mul kogu aeg ühtemoodi halb. Lugesin õpetusest ja nüüd võtan hommikul ja õhtul. Kokku 2. Aga midagi ei muutu. Võtan selle paki ära siis vist lähen tema juurde tagasi. Mul on jah menieritõbi.
 
proovinud 31. juuli 2006, kl 10.25
Kui kaua sul see juba olnud on? Ja kas vahepeal on paus ka?
 
anni 31. juuli 2006, kl 11.33
Mul on juba 8 kuud. Novembris oli insult ja peale seda jäi. Ravimit hakkasin kasutama alles 3nädalat tagasi. Kuna arvasin, et see on insuldi tagajärg ja möödub aja jooksul ise aga hoopis hullemaks läks. Siis pöördusin arsti juurde ja tema kirjutas Betaserci välja. Kui seda kirja seal lugeda siis täpselt nii see haigus mul välja näebki.
 
pausidega 31. juuli 2006, kl 13.30
Minul on seda esinenud kord-kaks aastas ja alguses nädal, siis 2 nädalat ja nüüd juba kuu ja kaks, siis läheb jälle üle ja paistab, et on seotud stressamisega. Mitte kohe, vaid hiljem kui pingeline periood läbi saab. Insulti põdenud pole.
 
anni 31. juuli 2006, kl 14.05
Nagu ma aru saan on sul vahepeal selget pead ka. Aga minul järjest ühtemoodi nagu purjus käin ja hoian seinast kinni. Vastik on olla. Iiveldama ei aja.
 
pausidega 02. august 2006, kl 11.21
Jah, õnneks esineb harva, samas muutub kestvus järjest pikemaks. Vahepeal ägeneb ja hooti on päris hull, siis tuleb ruumis mingi punkt leida, kus pilt ei sõidaks nii hullusti. Aitab kui ägeda hoo ajal keegi minuga räägib maast ja ilmast, sellest tulenevalt arvan, et hooga kaasneb hirm, mis teeb asja hullemaks. Üldiselt õpin seda ohjama nii nagu oskan. Hingamine, porgandi vms närimine jne.
tervitades
 
anni 03. august 2006, kl 18.14
Minul ei ole mingit hirmu ega stressi sellega seoses. Lihtsalt kogu aeg pea käib ringi. Kui nüüd selle pakiga ühele poole saan siis lähen arsti juurde tagasi. Kui rohkem sellest rääkida tahad võid meilida viiviann@hot.ee sest see teema kaob varsti igavikku.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!