2020. aasta veebruarikuu saab olema nende 3 tähemärgi jaoks unustamatult hea

 (3)
2020. aasta veebruarikuu saab olema nende 3 tähemärgi jaoks unustamatult hea
Foto: Unsplash

Kas ka teile tundus, et jaanuar kestis terve igaviku ja nüüd, kui käes on veebruar, on kuidagi kergem hingata? Kevad ei olegi enam väga kaugel, või mis?

Ja meil on häid uudiseid Kaksikutele, Kaaludele ja Veevalajatele, sest teid ootab ees tõeliselt hea veebruarikuu!

KAKSIKUD: asjad hakkavad nüüd arusaadavamaks muutuma

Veebruaris tunned justkui oleksid maailma tipus. Vahet ei ole, kas planeerid järgmist reisi mõnda põnevasse sihtkohta või mõtled, kas naasta koolipinki — su meeled on keskendunud su isiklikele eesmärkidele.

KAALUD: sa oled palju paremas tujus

Kas oled valmis rambivalgusesse astuma? Sest just nüüd on selleks suurepärane aeg ja olgem ausad, sa väärid seda. Oled veebruaris lausa nii heas tujus, et kui mõni kolleeg peaks tulema sult teenet paluma, et teda mõnda aega asendaksid, ei suuda sa "ei" öelda.

VEEVALAJA: oled tänulikum kui kunagi varem

Sul on alati põhjust naeratamiseks ja seda eriti juhul, kui kõik asjad on viimastel kuudel kuidagi eriti hästi läinud. Nüüd oleks hea aeg vaadata üle ka oma rahaasjad ja olla igas elu valdkonnas enesekindlam. 9. veebruaril, kui täiskuu jõuab Lõvi tähemärki, on hea aeg vaadata üle ka oma suhted ja ehk kohtad just nüüd kedagi erilist? Sõbrapäeval oleks ju tore kedagi toredat kaisutada, või mis?

Allikas: elite daily