HOROSKOOP | Alanud oktoobrikuu on nende kolme tähemärgi jaoks üsna ebameeldiv

 (3)
HOROSKOOP | Alanud oktoobrikuu on nende kolme tähemärgi jaoks üsna ebameeldiv
Foto: Marc Schaefer/Unsplash

Oktoober on käes ja meil on halbu uudiseid kolmele tähemärgile — Jäärale, Lõvile ja Amburile -, sest just neid ootab ees kõige vastikum oktoobrikuu. Miks?

JÄÄR

Ära ole nii nukker, Jäär, sest küll see oktoober ka möödub.

Praegu on ekstra tähelepanu pööratud su suhetele, mis vajavad palju vaeva. Ka vestlused, mida oled juba pikka aega tahtnud maha pidada, kuid pole julgenud, nõuavad nüüd sinu täit pühendumist. Aga kas sa saad tõega hakkama? Ega sul vist muud üle ei jää...

LÕVI

Halvad uudised esimesena, Lõvi? Käes on hooaeg, mil tasub end koduseinte vahele ära peita ja mõelda nüüd natukene sellele, kas ja kui palju sa viimasel ajal iseenda eest oled hoolt kandnud? Aeg on võtta vastutus oma tegude eest ja iseennast vahelduseks prioriteediks seada. Praegu on suurepärane aeg puhkamiseks ja oma peresuhete kallal töötamiseks.

AMBUR

Pea meeles, kes sa oled, Ambur, ja ära lase ebakindlusel end murda. Võid end oktoobris pisut kinnisemana tunda ja ehk ongi see hea aeg iseendaga tegelemiseks. Sa ei pea kõiki kutseid vastu võtma ja kõigi soovidele alati vastu tulema. Kasuta seda aega targalt ja lae oma patareid uuesti täis.

Allikas: elite daily