HOROSKOOP | Avaldame tähemärkide kaupa, milline karjäärivalik on sinu jaoks täiesti sobimatu

 (2)
HOROSKOOP | Avaldame tähemärkide kaupa, milline karjäärivalik on sinu jaoks täiesti sobimatu
Foto: Pexels

Kuna igal tähemärgil on mõned iseloomuomadused, mis on iseloomulikud just talle, on ka üpris loogiline, et seetõttu sobivad osadele inimestele mõned töökohad paremini kui teistele. Avaldame sodiaagimärkide kaupa, mis töökoht sinu jaoks kõige sobivam ei ole.

JÄÄR: tegemist on tugeva isiksusega, kellele ei sobi kassapidaja ega klienditeenindaja töökoht, sest oma suure ambitsioonikuse tõttu oleks ta alati nendel ametikohtadel rahulolematu.

SÕNN: meditsiiini valdkonnas töötamine ei oleks tema tugev külg. Oma kunstnikuhinge tõttu ei peaks ta seal vastu.

KAKSIKUD: talle ei sobi ükski töö, kus peab töötama kannatlikult 12 või enam tundi järjest. Ta ei peaks töötama õena või politseinikuna.

VÄHK: oma liigse emotsionaalsuse tõttu oleks kõige halvem töökoht tema jaoks kohtunik.

LÕVI: põikpäise ja isepäise oleku tõttu oleks tema jaoks halb valik ükskõik milline töökoht, mis nõuab palju tiimitööd. Lõvi on edukas kõiges, mis ta üksinda ette võtab.

NEITSI: tervishoiu sektoris töötamine ei ole tema tugev külg.

KAALUD: talle ei sobi töö, kus domineerib selgelt üks sugu, näiteks ehitustöö või modellindus. Ta vajab kohta, kus oleks kõik enam-vähem võrdõiguslik.

SKOPRION: ei kannata tööd, mis põhineb faktidel, mistõttu õpetaja roll ei ole talle mõeldud.

Seotud lood:

AMBUR: suure ambitsioonikuse tõttu ei suudaks ta iialgi teha tööd, mis nõuab rutiini. Pidevad uued väljakutsed on tema võtmesõna.

KALJUKITS: kõrge lennuga inimene, kes peaks eemal hoidma töökohtadest, kus ta ei saa oma ambitsioonikaid ideid ellu viia. Peaks kaaluma kandideerimist ülemuseks.

VEEVALAJA: ta ei tuleks hästi toime ei bussijuhi ega piloodina. Tasub eemal hoida liiklusest ja tegeleda millegi turvalisemaga.

KALAD: tema suureks tugevuseks on heatahtlik inimeste aitamine, mistõttu peaks ta eemal hoidma firmadest, mis on suunatud ainult väga suurele kasumile ja kus töötajatest eriti ei hoolita.

Allikas: Women Working