HOROSKOOP | Kui Kaksikute, Kaalude ja Veevalajate jaoks on juuli üsna kehv, siis neid KOLME tähemärki ootab ees suurepärane aeg

 (3)
HOROSKOOP | Kui Kaksikute, Kaalude ja Veevalajate jaoks on juuli üsna kehv, siis neid KOLME tähemärki ootab ees suurepärane aeg
Foto: Pexels

Uskumatu, aga juulikuu on tõesti käes ja see tähendab, et pool 2020. aastast on juba läbi. Õnneks on aga käes suvi ja olgem ausad, juulikuu on üks parimaid aastas! Seda sel aastal kindlasti vähemalt Vähkide, Skorpioni ja Kalade jaoks, kel õnnestuvad asjad nüüd eriti hästi.

Kui Vähid näevad lõpuks ometi oma täit potentsiaali, siis Skorpionid astuvad mugavustsoonist välja ja uurivad, mida elul neile veel pakkuda on.

Kaladel on aga lõbus nagu alati ja nad säravad nüüd ekstra palju. Olgem ausad, praegu on meil selliseid rõõmsaid inimesi enda kõrvale vaja.

Paraku kõik tähemärgid juulis rõõmustada ei saa, sest näiteks Kaksikute, Kaalude ja Veevalajate jaoks on käes pisut ebameeldivam aeg.

Kaksikud peaksid nüüd endale otsa vaatama ja tegema selgeks, mis viimasel ajal valesti on läinud? Äkki saab midagi veel parandada?!

Juulikuu paneb proovile ka Kaalude sisemise jõu ja aeg on otsustada, mis sinu elu ja suhetega edasi saab.

Veevalaja jaoks on käes aeg lahti lasta ja oma hinge soovidele päriselt järele anda. Olgem ausad, selleks ei ole paremat aega kui suvi.

Loe pikemalt siit: Ei midagi rõõmustavat! Kahju küll, aga neid tähemärke ootab ees erakordselt halb juulikuu

Allikas: elite daily