Kaalud ja Skorpionid on nüüd aktiivsemad ja töökamad kui varem

Lõvi, Neitsi, Kaalud, Skorpion
Kaalud ja Skorpionid on nüüd aktiivsemad ja töökamad kui varem
Scanpix

Lõvi võib kogeda sel nädalal midagi müstilist, Neitsi valmistugu nädala lõpuks, mis soosib suhteid väljapaistvate ja isikupäraste inimestega. Kaaludel peaksid leidma kesktee looderdamise ja ületöötamise vahel, Skorpionid on aktiivsemad ja töökamad kui teised tähemärgid kokku.

LÕVI

Algaval nädalal on sinu poolt kogetavates olukordades ja suhetes sügavust ja intensiivsust, salapära ja mitmekihilist tähenduslikkust. Sa näed asjade ja inimsuhete taha, nende sisse või suisa neist läbi…. Kuna oled suurepärane psühholoog, saad aru inimeste varjatud motiividest ja sisemistest tõukejõududest. Võid avastada kelleski jooni, millest sul ennem aimugi ei olnud.
Teisel tasandil soodustab nädal müstilisi elamusi, erilisi või suisa prohvetlikke unenägusid. Samuti on ajalõik soodne oma harjumuste muutmiseks ehk siis halbadest harjumustest loobumiseks või siis mõne uue vaatenurga või suhtumise omaksvõtmiseks. Reede, laupäev ja pühapäev sobivad avalikkuse ees esinemiseks ja oma soovide ning püüdluste teistele selgitamiseks.

NEITSI

Neitsi valitseja — Merkuur — liigub Kalades ja teeb neljapäeval opositsiooni Neitsis liikuva Marsiga. Nüüd on käes aeg, kus sinu partnerid — nii sõbrad kui konkurendid, kasutavad sinu mõjutamiseks palju sõnu ja keerulisi mõttekäike. Sina oled Marsi mõju all ja eelistad selgust ja konkreetsust, aga partnerid uputavad selle kõik ülepaisutatud sõnamulinasse. Mida rohkem sa teisi kuulad, seda vähem sa asjadest aru saad. Kuna see sind ärritab, võid käituda järsult ja ebaviisakalt — seda tegelikult soovimata. Ka võidakse sulle rääkida asjadest, mis vähendavad su indu või viivad sootuks endast välja. Seega on sind ka suhteliselt lihtne provotseerida. Nädala lõpp soosib suhteid kas väljapaistvate või siis lihtsalt tarkade ja isikupäraste meestega.

KAALUD

Nädal võimendab kõike, mis on seotud detailide, pisiasjade, erinevate tööde ja kohustustega. Ka tervisega seonduv võib olla olulisem — kuid siin on oht, et näed asju hullemas valguses kui need tegelikult on. Kui omad selleks kalduvust, võib sinus välja lüüa polkovniku lese sündroom.
Kui oled viimasel ajal tööl asjad laokile jätnud, tuleb nüüd ära kannatada bossi või kolleegide kriitika ning teha halva mängu juures head nägu. Samas on oht langeda teise äärmusse — töönarkomaaniasse. Sa pead leidma kuldse kesktee looderdamise ja ületöötamise vahel. Nagu ka ülemäärase söömise või siis enese näljutamise vahel. Teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval tasuks suhetes tähelepanelik olla ja mitte lasta end mässida mingisse afääri.

SKORPION

Nädal sobib ideaalselt igasuguseks aktiivseks ja sportlikuks tegevuseks, enese täielikuks väljaelamiseks, puhkuseks, naudinguteks ning kõikvõimalikeks mängulisteks ja hasartseteks tegevusteks. Sulle meeldib nüüd olla tähelepanu keskmes, särada, saada komplimentide osaliseks. Kui aga üle pingutad ja ohutunde kaotad, võid sattuda täbarasse olukorda — see võib juhtuda nii rahalisi riske võttes kui ka näiteks juhusuhet luues. Tunned nimelt kiusatust lubada endale absoluutselt kõike, mida suudab luua su hetkel suurepärane kujutlusvõime. Samuti seisad sa hea selle eest, et kõik oleks väliselt efektne ja suurejooneline. Seega oled sellel nädalal üsna ebatüüpiline Skorpion — pigem lööb sinus välja lõvilik edevus.