Kas ennustus pidas paika ehk milline oli sinu jaoks Kollase Roti aasta?

 (93)
Kas ennustus pidas paika ehk milline oli sinu jaoks Kollase Roti aasta?
LOFO, Jaak Põder

Vaid loetud päevade (26.01) pärast algab Hiina kalendri järgi uus, Kollase Pühvli aasta. Kuid just praegu kestab veel Kollase Roti aasta. Milline see sinu jaoks oli ja kas aasta märksõnad pidasid sinu puhul paika? Loe ja avalda kommentaariumis arvamust!

ROTT: Unistused täituvad

Lõpuks ometi avaneb sul võimalus oma unistusi ellu viia. Oled hakkamist täis, sul on edu nii armastuses kui rahaasjades — õigupoolest kõiges, mida vaid ette võtad. Mis muud, kui palju õnne!

PÜHVEL: Anna gaasi!

Tunned end rotiaastal julgema ja riskialdimana kui muidu. Sul on varuks mitmeid tähtsaid projekte ja plaane. Sel aastal ei tule edu kaugelt otsida, ka mitte armastuses.

TIIGER: Optimism ja inspiratsioon

Tunned end elavana ja aktiivsena, oled tulvil optimismi ning inspiratsiooni. Rahaküsimustes püüa mitte liiale minna. Armastus lubab pikemaajalist õnne.

JÄNES: Vähem juttu, pikem samm

Peenetundeline ja diplomaatiline jänes peaks vähem jutustama ning rohkem plaane ellu viima. Rahaasjades tasub oma sisetundele truuks jääda, et mitte kergete tehingute lõksu langeda. Armastuses tuleb küll natuke rohkem pingutada, aga kui õnnestub armuasjad lühidalt selgeks rääkida (kuigi jänes seda muidu ei tee), võib siiski sihile jõuda.

DRAAKON: Vaimustav!

Draakon võib öausa õitsele puhkeda ning oma tormaka temperamendi täies ulatuses paljastada. Rotiaasta võnked harmoneeruvad draakoniga suurepäraselt, tänu millele õnnestub kõik, millest ta igatsenud või mille poole püüelnud on. Edu on tõepoolest kõiges — rahaasjades, kolimisel, töövahetusel või armusuhetes.

MADU: Uks avaneb

Paljud vanad takistused võivad teelt kaduda ning uued uksed uute võimaluste juurde tasapisi avanema hakata, seda igas eluvaldkonnas.

HOBUNE: Läbi raskuste tugevaks

Sul tuleb 2008. aastal tugeva vastutuulega võidelda. Maaroti energia ei taha kuidagi hobuse omaga kokku sobida. Aga — mis ei tapa, see teeb ju tugevamaks. Abi on ka paljudest headest sõpradest, kes õigel ajal appi tulevad ja hädast välja aitavad.

KITS: Aeg saaki koguda

Uuel aastal võid vabalt puhkama jääda, sest käes on aeg eelmistel aastatel külvatu vilju koguda ning maitsta. Nüüd tuleks elu nautida ning saavutatu üle rõõmu tunda. Veel ei ole õige aeg uute plaanide tegemiseks. Ka armuasjad kulgevad meeldivalt ja harmooniliselt.

AHV: Võimaluste tulevärk

Lõikad rotiaasta pealt vaata et suurimat kasu. Arvukalt võimalusi, millest igaüks võib viia eduni. Kuid just võimaluste paljusus tähendab ka õigete valikute tegemist, et mitte rumalusest vigu teha. Võid niisiis täisvõimsusel edasi kulgeda, kuid suunatuld ei tohiks ikkagi unustada.

KUKK: Tera siit, teine sealt

Sulle ei too rotiaasta just midagi erilist kaasa, nende kahe looma energiad ei haaku hästi. Loomingulise poole pealt on küll üht-teist oodata, kuid samas võib tekkida rahalisi probleeme, mis heaolu ohtu seavad. Samuti tuleks oma partneri eest hoolitseda, sest ükskõiksus võib äkitselt lahutuseni viia.

KOER: Usaldus

Sa võid rotiaastal paljutki saavutada. Selleks tuleb sul aga oma kaasasündinud pessimismist jagu saada ning nõnda võidad ka teiste poolehoiu ja toetuse. Armastuses tasuks kuulata südame häält.

SIGA: Maast lahti!

Eelmisel isiklikul sea-aastal sai sea moodi põhus mõnuletud ning kõik kulges mugavalt, kuid ikkagi edukalt. Rotiaasta toob kaasa värskendava tuulepuhangu ning nüüd tuleb ka pisut pingutada, et midagi tehtud saada. Jäägoma põhiolemusele truuks, kuid ära loodagi, et õnn niisama lihtsalt sülle kukub. Armastuses tuleks hinnata olemasolevat ning mitte riskida. Neile, kes alles partnerit otsimas on, pakub uus aasta siiski piisavalt häid võimalusi.