Naisteka horoskoop: ei maksaks alustada olulisi ettevõtmisi, samuti tuleks jääda tagasihoidlikuks ravimite ja joovastavate jookidega

 (1)
Naisteka horoskoop: ei maksaks alustada olulisi ettevõtmisi, samuti tuleks jääda tagasihoidlikuks ravimite ja joovastavate jookidega
Pilt on illustreerivFoto: Panthermedia/Scanpix

Päikese-Pluuto harmooniline aspekt muudab nädala soodsaks nende jaoks, kel on plaanis midagi muuta, parandada, puhastada, taastada, restaureerida. Seda nii füüsilises kui vaimses plaanis. Kõigest vanast on kergem loobuda uue kasuks.

Kolmapäevast laupäevani on Marss Neptuuni suhtes ebasoodsas asendis. Nendel päevadel ei maksaks alustada olulisi ettevõtmisi, samuti tuleks jääda tagasihoidlikuks ravimite ja joovastavate jookidega. Võimalikud on segadused, arusaamatused, intriigid, salajane või varjatud tegevus.

Alates kolmapäevast (nõrgem mõju juba ka nädala alguses) jõuame Veenuse ja Jupiteri ühenduse õnnelikku mõjuvälja. Selle ühenduse mõju kestab umbes 18. oktoobrini. See on igati mõnus ja seltskondlik aeg, mil paljudel suhetel on juures uus sügavam ja tähenduslikum mõõde (kuna ühendus on Skorpioni märgis).

Alates reedest hakkab meid mõjutama ka Merkuuri-Neptuuni pingeseis, mis võib kaasa tuua kuulujutte, infomoonutusi, varjamist, salatsemist, ka otsest valet ja pettust. Loomeinimeste jaoks võib see siiski olla viljakas ja ideederohke aeg.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD