Naisteka horoskoop: mida toob aasta 2013 LÕVILE?

 (2)
Naisteka horoskoop: mida toob aasta 2013 LÕVILE?
Scanpix

Aasta esimene pool möödub paljude erinevate suhete tähe all — sinu suhted erinevate seltskondade ja rühmadega on tavalisest aktiivsemad. Oluline on just sinu roll grupis, sinu panus kollektiivsesse loomingusse. Tunned, et saad rühmas olles ennast teostada, oma ideaale ja unistusi ellu viia. Rühmana saab vaadelda ka sinu sõpruskonda või mingit klubi (miks mitte ka parteid), kuhu sa kuulud.

Sulle meeldib olla sotsiaalne olend ja end selle läbi määratleda. Kuid siin ongi oht, et sellise ülemäärase sotsiaalse aktiivsuse tõttu võivad näiteks kannatada sinu peresuhted, su kodune elu. Kui pühendad end sõpradele, võid oma kodus võõraks jääda. Kuusõlmede asend näitabki seda, et just liigsest sotsiaalsusest peaksid nüüd loobuma ja rohkem keskenduma sügavalt isiklikele ja intiimsetele vajadustele, perele ja kodule. Kui oled üksik ja sul peret pole, siis naudi lihtsalt omaette olemist, vaikust ja rahu, meditatiivset hingeseisundit. Sellel aastal pead sa kindlasti leidma kontakti oma Sisemise Minaga. Lõvide jaoks on sügava sisemise olemuse märk Skorpion ehk siis 4. solaarmaja (minevik, lapsepõlv, harjumused, elamistingimused, vundament, kodu, pere, vaikus ja rahu, öö, turvatunne, omaette olemine). Seega pead nüüd nendes märksõnades enda jaoks suurema selguse saavutama ning leidma selle vundamendi, millele sa saaksid toetuda ja kus sa leiaksid sisemise rahu ja selguse. Kuna Skorpionis liigub Saturn kui tugevuse, stabiilsuse ja püsivuse sümbol, siis sellel aastal ongi seda püsivust kergem saavutada. Eriti soodne aeg selleks on aasta algusest kuni aprillini-maini ning ka septembris ja oktoobris.

Jaanuaris-veebruaris võib sotsiaalses ja ühiskondlikus plaanis olla mingi takistus, probleem, patiseis. Märtsis tasuks vältida suuremaid rahaliigutamisi ja mitte sõlmida olulisi lepinguid. Sama ka augustis. Aeg märtsi keskpaigast juuni keskpaigani võib kujuneda segaduste ja arusaamatuste ajaks, mil sinu ja teiste vahel esineb palju kõverpeegeldusi. See võib olla soodne ja inspireeriv aeg vaimuinimestele ja (elu)kunstnikele, kuid ebasoodne selget ja konkreetset asja ajavatele inimestele. Siiski võib see periood olla äärmiselt võimsa intuitsiooni ja inspiratsiooni ajaks. Võimalikud on ka paranormaalsed kogemused. Samas on aeg kevadisest pööripäevast 20. aprillini ideaalne selleks, et õppida juurde mingi uus oskus, reisida, puutuda kokku erinevat laadi eksootikaga. 28. augustist 16. oktoobrini võib su energia ja energeetika olla äärmiselt omapärane — positiivsel juhul koged võimast läbimurret või lihtsalt energialainet, negatiivsel juhul võid sattuda intsidentidesse või skandaalidesse. Aasta viimased kolm kuud nõuavad jällegi täpsust seaduste täitmisel ja kõikides juriidilistes toimingutes.