Naisteka horoskoop: naised on sel nädalal tõelised kontrollifriigid

 (5)
Naisteka horoskoop: naised on sel nädalal tõelised kontrollifriigid
Scanpix

Nädala esimeses pooles on võnked paljuski sarnased eelmise nädala mõjudele. Õhus on ärevust, rahutust, muutlikkust ja ettearvamatust. Asjad ei lähe nii nagu plaanitud ning veel viimasel hetkel tuleb kõik ümber muuta. Samuti kasutatakse vaimset survet, propagandat, ajupesu — palju infot on moonutatud ja „kallutatud” nii tahtlikult kui ka lihtsalt „sides kaduma läinud”.

Kolmapäeval (mõju läbi nädala) teeb Vähis liikuv Veenus opositsiooni Kaljukitses oleva Pluutoga — aspekt ise on seotud selgelt väljendunud kire ja ihaga, ent Vähi-Kaljukitse teljel on aspekti mõju hillitsetud ja väliselt vaoshoitud. Pigem väljendub nüüd varjatud armukadedus, oma partneri kahtlustamine või tema järel nuhkimine.

Samas teeb Veenus neljapäeval (mõju samuti läbi nädala) kvadraadi Uraaniga — aspekti mõju on eelmisele täiesti vastupidine! Soovitakse olla vaba ja sõltumatu, kogeda midagi uut ja erilist nii seltskondlikus plaanis kui armuasjus.
Seega võitlevad nädalas kaks jõudu — soov partnerit kontrollida ja endale hoida ehk hirm teda kaotada ning soov olla vaba ja anda vabadust ka oma partnerile või sootuks suhtest loobuda. Kas võtta või jätta — selles on küsimus!

Loe oma horoskoopi:

Jäär, Sõnn, Kaksikud, Vähk

Seotud lood:

Lõvi, Neitsi, Kaalud, Skorpion

Ambur, Kaljukits, Veevalaja, Kalad