Naisteka horoskoop: saabuv päikesevarjutus teeb elu keeruliseks, õhk täitub pingete ja kadedusega

 (1)
Naisteka horoskoop: saabuv päikesevarjutus teeb elu keeruliseks, õhk täitub pingete ja kadedusega
Panthermedia, Scanpix

Kolmapäeva öösel kell 3.54 leiab Kalade 18 kraadis aset täielik päikesevarjutus. Kuna varjutus on öösel, siis Eestis loomulikult seda vaadelda ei saa. Kuid varjutuse astroloogiline mõju sellest ei sõltu. Seega tuleks nädala esimeses pooles vältida uute oluliste projektide alustamist, samuti tuleks tervisele suuremat tähelepanu pöörata. Teisipäeva õhtul ja kolmapäeval oleks kasulik teadvustada endale neid probleeme, millest soovime vabaneda. Mõttetasandil võiks läbi viia mingi rituaalse puhastustseremoonia.

Nädala esimeses pooles mõjub ka Päikese ja Saturni kvadraat, mis paneb paljusid oma võimeid ja võimalusi alahindama ning muudab tõrjuvaks uute väljakutsete suhtes.

Nädala teises pooles (täpne aspekt 14. märtsil) hakkab tunda andma Veenuse-Marsi kvadraat. Suureneb soov oma partnerit kontrollida või talle mingeid tingimusi esitada. Õhus on rohkem armukadedust, samas suureneb ka kirglikkus selle kõigis vormides — ihast vihani.

Nädala teises pooles mõjutab meid ka Merkuuri-Neptuuni ühendus, mis mõjub Kalade märgis eriti tugevalt — õhus on poeetilisi vibratsioone, intuitiivseid äratundmishetki, loovust, hoolivust. Samas on paljudel ees kas siis mustad või roosad prillid — domineerib kas soovmõtlemine või nähakse igas põõsas tonti.

JÄÄR, SÕNN, KAKSIKUD, VÄHK

Seotud lood:

LÕVI, NEITSI, KAALUD, SKORPION

AMBUR, KALJUKITS, VEEVALAJA, KALAD