Naisteka suur aastahoroskoop: tähed ennustavad revolutsioonilist kevadet

 (8)
Naisteka suur aastahoroskoop: tähed ennustavad revolutsioonilist kevadet
Reuters/Scanpix

Jupiteri ja Musta Kuu ühendus Sõnnis kestab aprillini, mõju võib ulatuda ka mai keskpaigani. Seis toob selgemalt ja konkreetsemalt välja nii heledaid kui ka tumedaid energiad. Piltlikult öeldes võitlevad nii Jumal kui Saatan — Loovus ja Pettumus — nüüd oma järgijate ja jüngrite eest…See seis võib panna mitmel moel proovile nö.“hea ja halva”. Võib tuua halastamatult päevavalgele seni heaks peetu halva poole. Või siis tuua esile seni halvaks peetu positiivse poole.

Tähendusrikas tundub see, et Jupiteri ja Musta Kuu järgmine täpne ühendus on 12.12.2012.

Seega arvestades maailmas levivaid meeleolusid või lausa kollektiivset massipsühhoosi saabuva 2012 aasta suhtes, sümboliseeribki Jupiteri ja Musta Kuu koosliikumine kõige muu hulgas ka äärmuseni ülespaisutatud hirme kui ka ülisuuri ootusi-lootusi. Ühelt poolt hirm looduskatastroofide või võimaliku sõja ees, teiselt poolt jälle ootus „ülestõusmisele”, vibratsioonitaseme tõusule, uude dimensiooni üleminekule jne. See kõik justkui „keerab vinti üle” inimkonna tänases maailmavaatelises olukorras. Ja pole võimatu, et see toobki kaasa vabanemise paljude seniste survete ja painete alt — nagu ikka juhtub kui vint saab maha keeratud…

Märtsis teeb Jääras liikuv Uraan pika ühenduse Merkuuriga ja märtsi lõpus (24. märts) on ka Päikese ja Uraani ühendus. Seega on märtsis jälle „revolutsioonilist kevadet” oodata…

Seotud lood:

Umbes 22. märtsist 18. maini teeb Marsi ja Neptuuni opositsioon omakorda pingeaspekte Kuu Sõlmedele. See võib olla aeg, mil on väga kerge sattuda raskustesse reaalsuse, unistuste ja plaanide ühendamisel. See on periood, mil ühe asja paikaloksumine ajab teise asja kohe paigast ära. Paljud ei tea, kuidas oma Jõu ja Väega ümber käia — on oht minna teeskluse ja ebasiiruse rajale, valida selge ja konkreetse tegevuse asemel kõveraid teid ja kahtlaseid meetodeid. Planeerida midagi väga kindlat sinna kus on vaid Miraaž. Või vastupidi — istuda keset suurt vabadust ikka oma vanas kongis ja saata välja lendlehti üleskutsega kukutada kedagi, keda enam olemaski pole…

Võib esineda umbes ja huupi rapsimist või kaotatakse ajutiselt siht silme eest. See aeg võib panna proovile paljude asjade ja süsteemide kindluse ja usaldusväärsuse ning ka väärtushinnangud kui sellised laiemas plaanis — nii rahalised-majanduslikud kui ka moraalsed.

Laiamas plaanis ja veidi nõrgemal kujul kestab kaootiline ning suures osas soovmõtlemisel ja illusioonidel põhinev ning ka hirmudel-kartustel rajanev võnge märtsist kuni 2012 aasta lõpuni. Täpne aspekt leiab aset juulis-augustis (Neptuuni kvadraat Kuu Sõlmedele).

Neptuuni alla käivad paljud keemilised preparaadid, ravimid, toksilised ained, nafta, õlid, bensiin. Aga ka vedelikud-vesi üldiselt. Ookean. Samuti viirused ja ebaselge päritoluga haigused või lihtsalt normist kõrvalekalded. Aga ka kunst, looming, intuitsioon, kõrgem armastus, Jumala või Kõiksuse tunnetus, Ühendvälja tunnetamine, Terviku osaks olemise teadvustamine.

Nii et praktilisel-rahalisel-poliitilisel tasandil võib Neptuun esile kutsuda kaose, kuid vaimses-hingelises plaanis aitavad isegi Neptuuni pingeaspektid kaasa hingelisele kasvule ja arengule. Siiski on suur oht langeda valede ideede-õpetuste-uskumuste mõju alla. Uskumine Maailmalõppu on kindlasti üks sellistest uskumustest.

Loe lisaks:

Naisteka suur aastahoroskoop: 2012. aasta algus on ettearvamatu - loodus mässab, inimesed on rahutud

Naisteka suur aastahoroskoop: sügisel tulevad avalikuks seni varjul olnud saladusedAitäh vastamast ja head loosiõnne!