Rõõmustav! Neid KOLME tähemärki ootab ees eriti romantiline novembrikuu


Rõõmustav! Neid KOLME tähemärki ootab ees eriti romantiline novembrikuu
Foto: Shutterstock

Ilmad muutuvad järjest külmemaks ja pimedamaks, raske on ärgata ning pahur tuju tekib aina kergemini. Kolmel tähemärgil tasub aga rõõmustada, sest neid on ees ootamas üllatuslikult romantiline november.

KAKSIKUD

Oled tähelepanu keskpunktis ja saad oma armastatult kogu vajaliku tähelepanu. Sinu novembrikuu on täis rõõmu, armastust ja kirge ning kui sa ei ole veel leidnud eluarmastust, siis sel kuul tasub oma silmad lahti hoida, sest ta võib piltlikult öeldes peituda nurga taga. Sa oled täis positiivset energiat ning sulle avanevad uued võimalused.

VÄHK

Sa julged lõpuks särada ja peidust välja tulla. See tähendab, et sa oled uuesti julge ja avatud ning see ei jää vastassugupoolel märkamatuks. Flirtiv energia pulbitseb sinu sees ja positiivsed üllatused ilmutavad ennast sulle. Kui oled avatud ega poe tagasi oma kesta, võid imestuda, kui palju ilu ja armastust on maailmas.

SKORPION

Armastus on sinu sünnipäevakuul sinu võtmesõnaks. Kui sulle antakse võimalus, kasuta seda. Kui sa oled kellegagi suhtes, läheb teie suhe aina paremaks, sest oled ka ise nõus rohkem pingutama. Vallalised Skorpionid leiavad kiiresti oma õnne ja saavad aru, mida nad suhtes päriselt otsivad.

Allikas: elite daily