Sinu tähemärk teab, millist romantilist tegevust peaksid sa kindlasti karantiinis oma kallimaga tegema


Sinu tähemärk teab, millist romantilist tegevust peaksid sa kindlasti karantiinis oma kallimaga tegema
Foto: Toa Heftiba/Unsplash

Enamik inimesi on nüüdseks juba nädalaid kodus olnud ja nii mõnegi paari puhul on juhtunud, et teineteisest on täielikult siiber. Avaldame tähemärkide kaupa, mida kõik peaksid tegema, et suhet parandada.

JÄÄR: Mängige koos video- või arvutimängu. Kuidagi peab Jäära sodiaagimärgist inimene ju oma võistlushimu rahuldama.

SÕNN: Korraldage täiuslik kodukohting. Pane selga oma kõige ilusam riietus, tee meik, miks mitte kanda ka kontsakingi? Tehke romantiline söök ja nautige teineteist küünlavalgel.

KAKSIKUD: Räägi, räägi ja veelkord räägi! Teie suhtes on mitmeid teemasid, mille arutlemist oled sa pikalt edasi lükanud. On aeg probleemid lahendada.

VÄHK: Vaadake koos filme. Oled pikalt mõelnud, et tahaksid, aga samal ajal oleks ju vaja kodu koristada ja nii palju muid vajalikke asju teha...

LÕVI: Tehke mõnusalt meeldejääv karaokeõhtu ja filmige ennast. Aasta aja pärast on seda juba väga naljakas vaadata.

NEITSI: Minge õue jalutama, olete kallimaga juba liiga kaua toas istunud ja see on üks suur tegur, mis põhjustab teievahelisi pingeid.

KAALUD: Igatsed klubides käimist. Pane popmuusika käima, tehke kallimaga mõned head kokteilid ja võidki ette kujutada, et oled peol.

SKORPION: Mängige lauamänge. Võite kaasata ka läbi Skype teineteise perekondi, sest ehkki teie suhtes võib kõik korras olla, võiksite mõlemad rohkem oma perekonnaga suhelda.

Seotud lood:

AMBUR: Tehke koos pitsat ja hakake järjest vaatama erinevaid tõsieluseriaale. See on täpselt miski, mida te mõlemad praegu vajate.

KALJUKITS: Minge eraldi tubadesse (kui võimalik) ja tehke romantiline videokõne. Rääkige teineteisele midagi, mida kallim teie kohta ei tea.

VEEVALAJA: Vaadake paarikeste joogaõpetuse videoid ja tehke järgi. Eriti vahva oleks ennast ka samal ajal filmida.

KALAD: Praegu on võimalik külastada virtuaalselt mitmeid muuseume, (SIIT saad hõlpsasti linkidele ligi) seega miks mitte harida end mõnusalt kodus diivanil istudes?

Allikas: Cosmopolitan