SUHTEHOROSKOOP | Just see on tähemärk, kellega sina kõige vähem kokku sobid

 (8)
SUHTEHOROSKOOP | Just see on tähemärk, kellega sina kõige vähem kokku sobid
Foto: Unsplash

Millised tähemärgid pole loodud koos elama?

Jäär ja Sõnn

Millist tulemust sa tahad saada, kui paned kokku need kaks sarvedega tähemärki? Lisaks sellele, et nad on mõlemad väga uhked, armastavad nad mõlemad võimu ja sellega kaasnevat kuulsuse aupaistet. Nad mõlemad tahavad, et ohjad oleksid just nende kätes ega paista just silma truuduse poolest.

Nad on ka liiga kangekaelsed selleks, et osata koos elada. Nende igapäevane elu oleks üks suur võimuvõitlus, täis pidevaid vaidlusi ja lahkhelisid, mida nad veel päevi või aastaid hiljem teineteisele ette heidavad.

Nad peavad veel kaua teineteise peale viha ja ei unusta mitte ühtegi teise poole poolt osaks langenud solvangut. Seda kuni hetkeni, mil kogu nende ühine elu nagu unistuste õhuloss kokku variseb.

Sõnn ja Ambur

Need kaks tähemärki on küll üsna sarnased ehk nad mõlemad on väga iseseisvad ja peavad elus kõige tähtsamaks oma tööd, aga see, mistõttu nad omavahel ei sobi, on soov väljas käia... või siis mitte käia. Sõnnile meeldivad tema väikesed mugavused ja teda ei huvita igaõhtused kokteilipeod. Diivan, telekas ja midagi head näksimiseks on kõik, millest ta unistab. Amburi puhul kehtib vastupidine.

Kaksikud ja Vähk

Võta nüüd kaks tähemärki, kellest üks on sodiaagi kõige tundlikum ja teine kõige teravama keelega ning võid kutsuda nende suhet lõputuks draamaks.

Seotud lood:

Kaksikud on tuntud oma impulsiivsuse, sagedaste tujumuutuste ja sarkastilise loomuse poolest. Ta suudab vaese Vähi täiesti ära traumeerida. Vähi, kes on harjunud, et teda hellitatakse, mitte ei raputataks nagu kartulikotti.

Vähk ja Veevalaja

Vähk vajab oma ellu kõige rohkem turvatunnet ja stabiilsust, Veevalaja aga tegeleb kõige muuga, selle asemel, et kodus istuda. Tal ei ole aega oma kodu jaoks.

Esimesel pilgul võib tunduda, et neil on palju ühist: soov maailma avastada, lõbutseda ja jagada oma kõige salajasemaid mõtteid ning suhelda lähedastega. Neist võiksid saada head sõbrad, aga see on ka kõik.

Lõvi ja Kaljukits

Lõvi võtab palju ruumi, see on kindel. Ta on hästi atraktiivne ja armastab kuulsuse aupaistet. Kaljukits lihtsalt ei leia tema kõrval oma kohta.

Lõvi on üsna terava ütlemisega ja leiab alati, millega mitte rahul olla. Kaljukitse hakkab see ajapikku väsitama, sest isegi, kui Kaljukits on tugeva iseloomuga ja vapper nagu tinasõdur, ei suuda ta kaua vastu pidada keskkonnas, kus märkusi sajab nagu oavarrest.

Neitsi ja Veevalaja

Nii sõpruses kui armastuses on nende kooslus täiesti võimatu, kui mitte imelik. Neitsi ei saa absoluutselt Veevalajast aru ja sama kehtib ka Veevalaja kohta. Nad mõlemad on sellised omaette isiksused, hästi suure sisemise maailmaga, kes pole harjunud oma tunnetest ja mõtetest rääkima.

Kaalud ja Kaljukits

See on juba vana tuntud tõde, et Kaalude ja Kaljukitse suhtest head asja ei saa, sest Kaljukitsele ei meeldi Kaalude liiga pehme loomus.

Kaalude tähemärgi esindaja ei viitsi end liigse stressiga koormata, ta on täielik vastand Kaljukitsele, kes muretseb ka tühiste asjade pärast ja elabki suure osa oma elust masenduses. Kaljukitse kõrval elades hakkab Kaalude esindajal lihtsalt igav ja ta haigutab lõualuud paigast.

Skorpion ja Jäär

Skorpion tundub pealtnäha nii külm ja tundetu, et keegi ei usukski, kui tundliku loomusega ta tegelikult on. Väga raske on ette kujutada endale tema suhet Jääraga.

Jäär tormab mõtlematult ringi ja ei kõhkle oma sarvedega vastu seina jooksmast. Skorpion solvub lõpuks Jäära ütlemiste peale ning kui Skorpion on solvunud ja haiget saanud, siis on parem olla kusagil mujal, mitte tema tee peal. Algul on ta vait, siis aga ründab vaest Jäära ja see on kõigest lõpu algus.

Kaljukits ja Veevalaja

Kaljukits ja Veevalaja võivad täiesti vabalt teineteisesse armuda. Nad on diskreetse loomuga ja tundlikud, neil on palju ühist, aga nende suhe ei ole tugev, sest Kaljukits on ja jääb Veevalaja jaoks liiga konservatiivseks.

Veevalaja tahab elada omade reeglite järgi ja mõnikord teha seda üksi. Teinekord jälle tahab ta, et keegi tema eest nii hoolitseks nagu lapse eest, kes on öösel koledat und näinud. Kaljukitse jaoks on selline ellusuhtumine täiesti välistatud, ta tahab tasakaalukat elu, mitte draamasid.

Veevalaja ja Skorpion

Oi, oi, oi! Kui neil üldse midagi ühist on, siis on see oskus öelda seda, mida nad mõtlevad ja täpselt siis, kui nad seda mõtlevad. Probleem, mis sellega kaasneb, on see, et nad mõlemad võtavad kõike väga isiklikult ja tunnevad, et keegi ei mõista neid. Saad sa aru?

Nad ei mõtle, mida nad suust välja ajavad, nad on äärmiselt tundlikud ja samal ajal täiesti ükskõiksed teise inimese tunnete vastu ning tulemus ongi katastroofiline. Veevalaja tahaks hea meelega Skorpioni täiesti põrmu paisata, aga tal jääb osavusest ja vaprusest puudu.

Kalad ja Neitsi

Kalad ja Neitsi on mõlemad liiga tundlikud, et koos elada ja nende suhet saadavad eelkõige lõputud pisarad. Nad hoiavad oma tundeid iseendale, väiksemgi märkus võib mõjuda nagu nõelapuudutus õhupallile. Ometi ei ole nende tülid plahvatuslikku laadi, vaid pigem dramaatilised ja vaiksed nagu mõnes igavas filmis. Nad mõlemad vajavad enda kõrvale kedagi tugevat ja enesekindlat, kes neid toetaks ja mõistaks.

Allikas: Kodused Lood