SUHTEHOROSKOOP | Nende 5 tähemärgi all sündinud naiste jalas on peres püksid

 (25)
Kas vastab tõele?
SUHTEHOROSKOOP | Nende 5 tähemärgi all sündinud naiste jalas on peres püksid
Foto: Mateus Campos Felipe/Unsplash

Kas oled naine, kes teeb peres kõik suuremad otsused ja kellelt mees pidevalt nõu küsib, kui midagi teha tahab? Kas sina ole see, kelle poole lapsed murega pöörduvad ja kellega seotud otsused sina suures pildis teed? Siis on võimalik, et oled ühest neist viiest tähemärgist ja just sinu jalas on teie peres püksid.

SKORPION

Skorpionid on väga armukadedad, suure egoga ja ei talu, kui nende eneseväärikust puudutakse. Elades kellegagi koos on Skorpion veendunud, et tema mees kuulub ainult talle ihu ja hingega. Ta tahab kõike teada mehe käikude ja tutvuste kohta. Ta ise on kindel, et teeb seda ainult mehe heaks ja pererahu huvides, aga tegelikult tänu oma käitumisele ajab ta tihti mehe enda juurest minema.

LÕVI

Lõvil ei jää midagi kahe silma vahele. Ta on väga range enda vastu ja nõuab sama teistelt. Ta tahab kõikide tähelepanu. Ta tahab, et asjad läheksid nii nagu tema seda tahab. Ta ei karda oma arvamust välja öelda ja võib reageerida väga agressiivselt, kui keegi julgeb talle midagi vastu öelda. Kodus on kõik alati korras, sest ta on hoolt kandnud, et kõik käituksid enam-vähem tema soovide kohaselt.

KALJUKITS

Kaljukits on väga perelembene. Ta on hästi organiseeritud ja tahab, et asjad läheksid nii nagu ta seda ette on näinud. Ta teab muuseas täpselt, mida ta tahab ja tema lähedased peavad tema reeglitest kinni pidama, kui nad ei taha ta pahameelt äratada.

Seotud lood:

SÕNN

Sõnn on maamärk, ta on hästi realist, kahe jalaga maa peal, armukade ja domineeriv. Kangekaelne ja jonnakas — ta tahab oma kontrolli all hoida kõiki ja kõike. Ta reageerib tihti üsna tuliselt ja ei katsu varjatagi oma meelepaha. Ta ütleb seda, mida ta mõtleb ja teda ei häiri, kui ta teistele sellega haiget teeb.

VÄHK

Vähk oskab oma tundeid kontrolli all hoida ja see muudabki ta ohtlikuks. Ta võib teistega mängida ja neid kontrolli all hoida. Tema jaoks peab ta elukaaslane olema tema teenistuses ja täitma eksklusiivselt ta väikesi soove.

Allikas: Kodused Lood