Täna algas Hiina kalendris uus aasta: mida see sinu jaoks tähendab?

 (3)
Loomaaias
Foto: Andres Putting

Täna, 8. veebruaril algas Hiina kalendri järgi uus, tuliahvi nimeline aasta. Mida see endaga toob ja mida erinevad looma-aasta märgid üldse tähendavad? Tuletame meelde.

Aasta üldine tendents on intriigide, manipulatsioonide ja salakavaluse võimendumine. Võib öelda, et aasta on edukas avantüristidele ja sotsiopaatidele. Intriigidest peaks hoiduma. Kui ei suuda, siis mine lõpuni ja kasuta neid võimalusi. Ahvi iseloom sarnaneb suure mahhinaatori, spekulandi, manipuleerija, ent seejuures lõbusa selli Ostap Benderi omale, kes on alati valmis lõbutsema. Sellel aastal peab kõike tegema suure kergusega ning mänglevalt. Ei tohi liialt palju pingutada, aga ka poolel teel ei tohi peatuda.

Hiina horoskoop keerab peagi uue lehekülje: milline on ettekuulutus sinu looma-aasta märgile?

Foto: Andres Putting

Hiina kalendri järgi algab 8. veebruaril uutest energiatest tulvil tuliahvi aasta. Tuliahvi aasta tuleb soodne teravmeelsetele, kiirelt reageerivatele ning muutusteks valmis inimestele.
Loe edasi...

Hiina horoskoop: looma-aasta märk näitab, milline partner sa oled

Scanpix
Seotud lood:

Oled sa rahutu ja iseseisev Draakon või arglik ja sõltuv Lammas? Millega peaksid arvestama, kui oled kõrvuni armunud Rotti? Loe, milline partner oled sina, millised omadused domineerivad su kaaslases ning kuidas sujub teie omavaheline suhtlus.
Loe edasi...

Looma-aasta märk — mida see sinu kohta ütleb

Scanpix

Kas teadsid, et su iseloomu ei mõjuta mitte ainult su tähtkuju, vaid ka loom, kelle aastal Hiina horoskoobi järgi sündinud oled? Loe, kuidas su sünniaasta su elu ja valikuid mõjutab, milline elukutse sulle sobiks ja millised säravad kuulsused on sinuga sama looma märgi all ilmavalgust näinud.
Loe edasi...