Uuri oma randmeid ja saa teada, kas sind ootab ees pikk ja õnnelik elu

 (12)
Uuri oma randmeid ja saa teada, kas sind ootab ees pikk ja õnnelik elu
Foto: Milada Vigerova/Unsplash

Käte pealt lugemine on iidne kunst, mille juured ulatuvad kaugesse Indiasse. Hiromantia on aga ka tänapäeval väga populaarne Euroopas ja Aasias.

Olles varasemalt tuttav juba käte pealt lugemisega, võtame seekord luubi alla hoopis randmed.

Meie randmeid kaunistavad käevõru sarnased jooned, mida nimetatakse teisiti ka Rascette joonteks, mis tähistavad eelkõige käe algust. Neil joontel on aga iidse tarkuse järgi ka teine tähendus, mis näitab meile meie eluea pikkust ning tervise tugevust.

Kuidas jooni lugeda?

Esmalt, kui oled vasakukäeline, vaata vasakut kätt ning paremakäelised paremat. Lugemist alusta käelaba poolt.

Esimene käevõru joon tähistab esimest eluetappi. Mida tugevam ja selgem joon on, seda parem on tervis ning üldine heaolu. Mida käänulisem joon on, näitab see inimese nõrkust ja hooletust.

Teine joon tähistab teist eluetappi kuni 56-aastaseni. Mida tugevam ja selgem joon on, seda suurem on vaimne ja materiaalne rahulolu.

Kolmas joon näitab pikka eluiga — tõenäoliselt võid elada kuni 84-aastaseks või kauemgi. Kolmanda rea katkemist aga ei tohi karta, sest see pole seotud surmaga vaid näitab hoopis inimese mõjukust.

Seotud lood:

Kui näed tabamatut, rahvakeeli nähtamatut neljandat käevõru joont, elad väga-väga kaua ning saad kuulsaks ja väga jõukaks. Neljas joon tugevdab ühtlasi kõigi eelnevate joonte mõju.

Kõige sagedamini leiavad inimest 2 kuni 3 joont. Mitu sina leidsid?