Astroloog Villu Põldma: alanud aasta soosib mitmete tähemärkide esindajatel armastuse leidmist


Astroloog Villu Põldma: alanud aasta soosib mitmete tähemärkide esindajatel armastuse leidmist
MorgueFile. Pilt on illustratiivne

Ajakirja Naised aastavahetuse eelses numbris räägivad erinevad tulevikku nägevate võimetega inimesed, mis uuel aastal saama hakkab. Astroloog Villu Põldma ütleb, millal mingi tähemärgi esindaja kõige tõenäolisemalt armastuse leiab ja kellele näitavad tähed rohelist tuld abiellumiseks.

Astroloog räägib, et 2016. aasta soosib uute suhete, seikluste ja paljudel ka uue armastuse leidmist ning annab ka tähemärgipõhised soodusajad kätte: “Skorpioni märgi inimestel on 4. jaanuarist kuni 7. märtsini ja samas ka 28. maist kuni 2. augustini selles vallas kõige lahedamad tingimused — teiste märkide inimestel on see aeg palju lühem,” teatab Põldma. “Amburi märgi inimestele on edukas suhete, seikluste ja uue armastuse aeg 7. märtsist 28. maini ja 2. augustist kuni 29. septembrini. Kaljukitse märgi inimestel on soodne aeg leida armastust, seiklusi ja uusi suhteid 29. septembrist kuni 10. novembrini. Veevalajatel on samad võimalused kättesaadavad 10. novembrist kuni 20. detsembrini ja Kaladel alles aasta lõpus.”

Villu Põldma annab ka teada, milliste tähemärkide esindajad on parimas seisus oma suhete ametlikuks vormistamisel: “Abielu sõlmimine on soodne Kaljukitse, Neitsi ja Sõnni märgi inimestel.”

Loe ennustusi alanud aastaks edasi ajakirja Naised aastavahetuse eelsest numbrist!