Kas soovid leida oma tee õnneni? Aitame kahel inimesel numeroloogia abil sihile jõuda

AUHINNAMÄNG
Kas soovid leida oma tee õnneni? Aitame kahel inimesel numeroloogia abil sihile jõuda
Panthermedia, Scanpix

Kas sina tead, mis on su elutee number? Või mis on sinu hingenumber või hoopis sinu isiklik kuu või isiklik päev? Kõigist neist asjadest ja paljust muust on juttu Kai Tamme raamatus "Numeroloogia. Leia oma õnne valem". Kui soovid ka endale seda raamatut, osale meie auhinnamängus!

Et raamatut võita, kirjuta meile, mis on sinu õnnenumber ja kas sul on see number kunagi elus vedada aidanud. Saada kiri meilile naistekas@delfi.ee ja pane kirja pealkirjaks kindlasti ÕNNENUMBER.

Juba reedel loosime kõikide vastajate vahel välja kaks raamatut — ja mitte lihtsalt tavalist raamatut, vaid autori autogrammiga raamatut!

Eesti kõige tuntuma numeroloogia eksperdi Kai Tamme eneseabi võtmes kirjutatud raamat „Numeroloogia. Leia oma õnne valem“ toob lugejateni lihtsalt ja arusaadavalt põhjaliku ülevaate numeroloogiast ja selle kasutusvõimalustest.

Me kõik soovime olla õnnelikud ja edukad ning elada head ja täisväärtuslikku elu. Selleks tuleb meil eelkõige õppida tundma ennast. See, aga omakorda, aitab mõista teisi inimesi, muutuda terviklikuks ja harmooniliseks isiksuseks.

Inimese põhinumbrid moodustavad ühtse terviku. See on kui materjal, millest inimene loob vabal valikul oma elu.

Numeroloogia vaatleb numbreid kui võtit, mille abil saab avada inimese olemust ja aru saada tema käitumisest.

Seotud lood:

See raamat on teejuht õnneni. Raamat aitab meil avastada enda sisemist mina ja teed, mida mööda siin elus käime. Raamatust saab teada, kuidas numeroloogia abil säilitada energiat, teha õigeid valikuid õigel ajahetkel, vältida halba ja korrata head. Et iga päev meie elus oleks õnnelik.