Loe, mis tähendusega kristalliga kaelaehet Meghan visiidil Austraaliasse kandis ja miks see oli oluline!

 (10)
Loe, mis tähendusega kristalliga kaelaehet Meghan visiidil Austraaliasse kandis ja miks see oli oluline!
Facebook / The Royal Family

Visiidil Austraaliasse, Fidži ja Tongale kandis Meghan mitmel korral oonüksist kiviga kaelakeed. Kuna esimesi kuid rase hertsoginna pidi niigi muretsema zika-viiruse pärast, mis just lapseootel naistele kõige ohtlikum on, võib uskuda, et Meghan kandiski seda südamerahu nimel. Ka kristalliekspert Emma Knowles tõdeb, et naine ei kandnud pea 300 naela maksvat ehet lihtsalt ilu pärast, vahendab Daily Mail.

Knowlesi sõnul on oonüks väga mitme võimega kivi, ent peaasjalikult kaitseb see kandja isiklikku ruumi ning hoiab eemale negatiivse energiat. Niisiis on see lapseootel naise jaoks ideaalne, kuivõrd annab ka energialaenguid, mis visiidi tiheda graafiku tõttu kindlasti marjaks ära kulus.

Kristalliekspert, kes on ka kristallidega ravimise raamatu autor kiidab oonüksi omadusi: “See toimib nii mitmel kihil. Ta kaitseb peaasjalikult. Samas annab ka füüsilist ja vaimset jõudu ning aitab kandjal õppida ja kasvada. See on Meghanile praegu ideaalne valik, kuna oonüks imab negatiivse energia endasse ja töötleb selle ümber, et kandjat kaitsta ja hoida. See toetab hertsoginna energiavoolu pikkadel päevadel, eriti raseduse ajal, et ta ei tunneks end väsinuna.”

Net-A-Porter