Millal kolida kokku? Millal abielluda? Selleks, et elus kõik ladusalt sujuks, tasuks eelnevalt kontrollida Kuu liikumisi

 (12)
Millal kolida kokku? Millal abielluda? Selleks, et elus kõik ladusalt sujuks, tasuks eelnevalt kontrollida Kuu liikumisi
Foto: Unsplash

Enne igat suuremat ettevõtmist on mõttekas kontrollida kõnealuse päeva Kuu seisu. Veelgi olulisem on seda teha eriti tähtsate elusündmuste korral, nagu kellegagi kokkukolimine, kihlumine või laulatus. Ent Kuu mõjutab lisaks algustele ka kõike muud. Suhte lõpetamist kavandades oleks ideaalne juba eelnevalt uurida Kuu liikumisi, et saaks valida igatpidi õige loobumispäeva.

Kui kavandate lõplikku enese sidumist, tuleks alati püüda järgida alljärgnevaid soovitusi. Vahel pole aga võimalik kõiki neid täita, sest nad lihtsalt ei klapi, seega tuleks olla paindlik ja leida võimalikest parim lahendus.

Kokkukolimine

Kuu valitseb kodu, seega, kui soovite nautida õnnelikku kooselu, olgu siis tegu platoonilise korterikaaslase või romantilise partneriga, peaksite esmajoones jälgima, et esimene samm oleks astroloo­gi­liselt õigesti astutud. Lisaks tuleks silmas pidada, et kui kolite kokku romantilise partneriga, valige päev, mil Kuu on Sõnnis, Lõvis või Kaaludes. Kui kolite kokku sõbraga, valige päev, mil Kuu on Amburis või Veevalajas.

Kihlumine

Harilikult käib kihlumine nii, et üks partner teeb abieluettepaneku ja teine – kui veab — ütleb „jah”. Seega te olete lisaks suhte tulevikku määravale küsimusele arvatavasti üsna närvis, sest vastus võib olla ka eitav. Te peaksite arvesse võtma järgmist:

 • Kuu ei tohiks olla sihitu.
 • Valige mõni Kuu kasvufaas — eelistatavalt noorkuu.
 • Vältige kahaneva Kuu faase, eriti 4. vee­randit ja vanakuud.
 • Kui soovite roosilist armastust, valige päev, mil Kuu on kas Sõnni, Vähi, Lõvi, Kaalude või Kalade märgis.
 • Kui eelistate lihtsust ja ohjeldatust, valige päev, mil Kuu on Neitsi või Skorpioni märgis.
Seotud lood:


Abiellumine

Paljude jaoks on see arvatavasti elu tähtsaim sündmus, mida tahetakse igati meeldejäävaks teha. Seega, kui tahate abielluda ja soovite, et pulmad oleksid toredad ja unustamatud, võtke arvesse järgmist:

 • Eelkõige jälgige, et Kuu ei liiguks tühi­käigul. Sihitu Kuu tekitaks pulma­päeval probleeme, hiljem abielus aga raskusi.
 • Valige päev, mil Kuu kasvab — kas siis noorkuu või kasvava Kuu esimesed päevad.
 • Vältige päeva vahetult enne või pärast Kuu loomist, vastasel juhul võite tunda end toimuva osas ebakindlalt.
 • Vältige päevi vahetult pärast täiskuud. Ehkki teil on pulmas palju külalisi, hakkab Kuu energia hääbuma ja sama võib öelda ka teie abielu kohta.
 • Otsustage, millist abielu te endale soovite ja valige sobiv kuumärk. Näiteks kui tahate mõnusat traditsioonilist abielu, valige aeg, mil Kuu on kas Sõnni või Vähi märgis. Kui eelistate vabamat abielu, kus mõlemad pooled oma sõltumatuse säili­tavad, valige aeg, mil Kuu on kas Jäära, Kaksikute, Amburi või Veevalaja märgis.

Lahkuminekud

Nagu teame, nii ei kulge kõik suhted kaugeltki ootuspäraselt. Kui suhe on lõplikult lagunemas, võite Kuu appi võtta, et leida peatuskäsu andmiseks sobivaim aeg. See aitab teil vältida korratut lõppu ja vähendada mõlemapoolset võimalikku ebamugavus­tunnet. Arvestage järgmist:

 • Valige Kuu kahanev faas, aga laske pärast täiskuud vähemalt üks päev mööda.
 • Valige Kuu 4. veerand, kui tahate, et lahkuminek oleks lõplik ja selge.
 • Valige aeg, mil Kuu on sihitu, juhul kui loodate, et tulevikus, kui olete mõlemad aru saanud, millest ilma jäite, võiksite suhet uuesti alustada.
 • Kui soovite, et lahkuminek oleks võimalikult emotsioonitu, valige päev, mil Kuu on kas Kaksikute, Neitsi, Amburi või Veevalaja märgis.
 • Kas loodate tsiviliseeritud lahkuminekut, nii et mõlema väärikus jääks alles? Valige päev, mil Kuu on kas Lõvi, Kaalude või Kaljukitse märgis.
 • Kui soovite tulevikus vältida vastastikust süüdistamist, vältige päevi, mil Kuu on Sõnni, Vähi või Skorpioni märgis.

Katkend Jane Struthersi raamatust "Kuu vägi", mis õpetab selgeks, kuidas rakendada kuu faaside energiat oluliste eesmärkide saavutamiseks.