Milline sinu rusikasse surutud käsi välja näeb? Vastus ütleb su iseloomu kohta nii mõndagi

 (8)
Milline sinu rusikasse surutud käsi välja näeb? Vastus ütleb su iseloomu kohta nii mõndagi
RusikasMorgueFile

Sinu kehal on su iseloomu kohta nii mõndagi öelda. Ka sellel, kuidas sa oma kätt rusikas hoiad, on tähendus. Koduhaldjas räägib oma blogis, mida erinevad käe rusikasse surumise harjumused inimese kohta ütlevad.

Alustuseks suru lihtsalt oma käsi rusikasse.

Nüüd vaata, milline neist kolmest on sinu rusikas, kas A, B või C:
A: Oled tõeline altruist
Sa kipud alati teisi abistama, isegi kui see sulle ebameeldivusi kaasa toob. Sind köidavad uued teadmised ja kogemused elus. Sa oled väga energiline ja natuke kärsitu. Sa vajad palju teiste inimeste toetust, aga tihti kasutatakse sinu headust ära.
B: Oled tõeliselt loominguline inimene

Sa kohtad elus palju erinevaid inimesi ja oskad alati jätta endast meeldiva mulje. Su sõbrad armastavad sind su lihtsuse, aususe ja taibukuse pärast. Sa oled enesekindel ja su enesehinnang on kõrge.

C: Oled meeldiv ja šarmantne inimene

Sa oled vaimukas ja humoorikas, aga mõnevõrra häbelik ja sellepärast ei ole sul võimalik täielikult välja näidata, milline sa tegelikult oled. Sa oled mõtlik ja pedantne ning mõnikord nõuad iseendalt liiga palju. Mõnikord tunned end kurvana ja arvad, et ei oska luua häid suhteid — tegelikult ära muretse, vaid ole lihtsalt veidi avatum.

Koduhaldja blogist leiad erinevate rusikastiilide harrastajatele veelgi täpsemad iseloomustused. Vaata kindlasti järele!