Oled kristalliusku? Viis kristalli, mis varustavad sind hea energiaga ja kaitsevad negatiivsuse eest

 (6)
Oled kristalliusku? Viis kristalli, mis varustavad sind hea energiaga ja kaitsevad negatiivsuse eest
Foto: Dani Costelo/Unsplash

Kristallide kohta levib erinevaid uskumusi ja mitmed inimesed kannavad endaga igapäevaselt kaasas mõnda kindlat kristalli, sest usuvad, et see kaitseb neid kurja eest. Millised on need viis kristalli, millel on selline jõud?

Läbipaistev kvarts: hoiab eemal negatiivsust ja samal ajal tõmbab ligi positiivset energiat. Endale tasuks muretseda kas kaelakee või sõrmus, kus on elemnent läbipaistvast kvartsist ja kanda seda iga päev.

Must turmaliin: kui see on sul kodus või tööl, aitab see tõmmata ligi head energiat. Turmaliin võiks asuda ukse juures või töökohas laua peal. Uskumuse järgi hoiab see sinu töökeskkonnast eemal halbade kavatsustega inimesed.

Must obsidiaan: omab endas rahulikku energiat, mis peaks maha rahustama ka kõige närvilisemad inimesed. Sellistel inimestel võiks obsidiaan olla autos, et hoida pea selgena näiteks pikas ummikus.

Must nefriit: aitab inimesel leida üles oma elus peituva negatiivsuse ehk kristall aitab juhatab sind põhiprobleemini. Seda tasuks endaga kaasas kanda reisidel ja seiklustel.

Püriit: kaitseb sind tehnoloogia ebameeldivate kõrvalmõjude eest. Kristall võiks asuda sinu ja näiteks su tööarvuti vahel, samal ajal kui sa töötad.

Allikas: Mbg mindfulness