Puhasta kodu kiiresti kurjadest vaimudest!

 (45)
Puhasta kodu kiiresti kurjadest vaimudest!
Scanpix

Kodu peab olema koht, kus sa end hästi tunned, vastasel korral pole sel mõtetki. Kuid mõnikord hakkab meiega ka väga õdusas majakeses juhtuma nii ebameeldivaid asju, et ei taha enam pärast tööd koju minna ega voodissegi heita. Kui tahes suur skeptitsism ei suuda meid vabastada tundest, et majaga on midagi mäda. Ja siinkohal tulevadki appi vanad kaitse- ja puhastusrituaalid.

Lihtsad ja õrnatoimelised võtted

1. Hoia kodus jaanipäeval punutud tammepärga. Tamm on mehelik jõud ja tugi. Ära riputa seda nähtavale kohale, vaid aseta lihtsalt kusagile ning selle energia tugevdab elupaiga immuunsust võõra kadeduse ja vihkamise vastu.
2. Et patjadest kaoksid halbade unenägude varjud ja õudusunenäod ei elustuks, tuuluta patju hommikupäikese paistel.
3. Pese põrandaid veega, millesse on lisatud meresoola — sool kaitseb kodu ainult kurjade hingede eest ega puutu häid, meri aga on meile sõbralik loodusjõud, mis soola kaitsejõudu võimendab.
4. Telli kirikus tänupalve kõigile hingelistele, kes sinu elupaigas millal iganes viibinud on.

Tõsisemad ja radikaalsemad meetodid

Aroomidega puhastamine

Käi kõik toad kellaosuti suunas eeterliku sandlipuu-, seedri- või sidruniõliga täidetud lõhnalambikesega läbi. Rituaali käigus astu läbi kõigist ruumidest, kaasa arvatud vannituba, tualett ja garderoob — läve tagant puhastamine on keelatud.

Kellukesehelinaga puhastamine

Rituaalsel ringkäigul kasutatakse kellukest, mille helin sulle võõrad energoinformatiivsed struktuurid hävitab. Mõned esoteerikud eelistavad kasutada kas hõbedast või pronksist kellukesi, mõned arvavad, et selleks sobib iga metall, aga ka portselan.

Tulega puhastamine

See on eriti mõjus meetod. Kui oled usklik, osta kirikust kodu puhastamiseks mõeldud küünal. Kui ei, aja läbi valge laiatarbeküünlaga. Aseta küünal kantavale alusele ja käi kogu elamine aegamööda vasakult paremale liikudes läbi. Seal, kus küünal suitsema ja praksuma kipub, seisatu minutiks — just sellesse paika on kogunenud kõige enam negatiivset.

Kujuta endale ette puhastavat tulemüüri, mis koos sinuga mööda tube liigub ja kurjust põletab. Võid lugeda ka palvet, öelda oma kodule häid sõnu ja rääkida temaga nagu lapsega. „Sa mu kullake, ma hoolitsen sinu eest, ma armastan sind!” Armastus talletub kodu seintes tugevamini kui kurjus ning tegeleb elupaiga puhastamisega omal käel edasi.

Kui oled ringkäigu lõpetanud, vaata küünla tahti. Kui see on puhas ja valge, võta see ettevaatlikult ära ja viska ahju, kaminasse või vii majast välja. Sellesse on kogunenud kõik kurjuse negatiivsed jäljed, mis küünlaleeki põlemas hoidsid. Kui taht on must ja tahmane, korda puhastamist kolm korda iga kolme päeva tagant, kuni see on pisut hallikas või päris valge.

Kiirpuhastus soolaga

Sobib kasutamiseks pärast kahtlaste külaliste lahkumist. Võta pool klaasi peensoola, ainult mitte floreeritut või jodeeritut, sest soola looduslik struktuur peab olema säilinud. Seisa selle toa keskele, kus sa ise ja su pere kõige rohkem aega veedab, ning puista sool hoogsate liigutustega kellaosuti liikumise suunas ringiratast laiali.

Jäta sool ööseks põrandale. Hommikul pühi kõik kokku, ainult toa kaugematesse nurkadesse sattunud terakesed jäta kolmeks päevaks põrandale. Mõju tugevdamiseks võib rituaali iga nelja päeva tagant kolm korda korrata.

Mida ei tohi mingil juhul teha, kui oma kodu kahjustada ei taha

1. Ära võta kelleltki vastu talismane oma korteri jaoks. Mõned kadetsejad võivad olla selle sihilikult vaenuliku informatsiooniga laadinud, paljud aga kingivad meile amuleti lihtsameelse veendumusega, et need kõik on universaalsed. Tegelikult peab nende valikusse suhtuma sama individuaalselt kui ravimite võtmisse. Valesti valitud amulett muudab korteri omanikule ebaõdusaks.

2. Ära võta vastu kingiks toodud püha vett, küünlaid, talismane ja amulette, kui sa ei ole kindel kinkija puhastes mõtetes ja heasoovlikkuses. Asi on selles, et kõigi religioonide pühitsetud esemeis peitub tohutu jõud. Kogenud teadmamehele, maagile või inimesele, kes sind kogu südamest vihkab, ei valmista mingit raskust pühitsetud asja kurja tegemiseks programmeerida.

Küünal või amulett ei ole teiste inimeste kurjade soovide suhtes immuunne. Hea inimese kätes teevad need head, kurja kätes on aga suutelised korda saatma kurja.

3. Enne kui hakkad läbi viima rituaale tule, soola või kellukesega, lülita välja raadio, televiisor, arvuti ja kodutehnika — elektromagnetiliste võnkumiste üleküllus takistab puhastamist.

Allikas: Lilit