Sinu lemmikvärv on punane? Kas tead, mida see sinu kohta ütleb?

 (4)
Sinu lemmikvärv on punane? Kas tead, mida see sinu kohta ütleb?
Foto: Pexels

Igal inimesel on lemmikvärv mõnel kindlal põhjusel, mida me ehk endale ei oska tunnistada. Kõikidel värvidel on ka oma tähendused. Punane sümboliseerib armastust ja kirge, aga mitte ainult.

Kui kellegi lemmikvärv on punane, siis tea, et just need on tema parimad küljed:

Ta on väga aktiivne, täis energiat ja kiirust. Ta armastab tähelepanu ja on valmis selle saamiseks palju ära tegema. Samuti on see inimene enesekindel ja tugeva pealehakkamisega. Ta läheb kiiresti elevile, on elujõuline ja oskab ka teisi elevusse ajada.

Samuti on ta tugev, spontaanne ja väga ettevõtlik kõiges, mida ta armastab. Punane värv sümboliseerib lisaks armastusele ja kirele ka tugevat pealehakkamise tahet ning elujõudu.

Kuid kunagi ei ole head ilma halvata. Kui keegi armastab üle kõige punast värvi, peab ta vastamisi seisma ka negatiivsete omadustega. See inimene muutub kiiresti agressiivseks, kui ei saa oma tahtmist. Samuti on ta harjunud alati juhtima ega suuda kergelt omandada järgija rolli.

Kui ta midagi pähe võtab, peab ta selle saavutama ühel või teisel viisil. Ta läheb väga kiiresti närvi ja sellises olekus on ta täiesti armutu.

Seotud lood:

Üleüldiselt sümboliseerib punane värv energiat, kirge, iha ja aktiivsust.

Allikas: Empower Yourself