Vaata oma sünnikuupäeva: sinna on sisse kirjutatud kas suur edu või hoopis karmaneedus!

 (24)
Vaata oma sünnikuupäeva: sinna on sisse kirjutatud kas suur edu või hoopis karmaneedus!
Pexels

Numeroloog Kai Tamm räägib numbritest, mis meie elu mõjutavad, ning toob välja nii head kui halvad karmanumbrid, mis vihjavad kas needusele või isiklikule edule.

Karmavõlgu, mida mõnikord karmaneeduseks nimetatakse, näitavad numbrid 13, 14, 16 ja 19, kui need esinevad sünnikuupäevas, eneseteostuse-, elutee- või nimenumbris. Need numbrid näitavad, millega on inimene eelmises elus teiste vastu eksinud ja mis laadi on need halvad teod, mis inimene on teinud eelmises elus teistele inimestele või elusolenditele ja mille eest nad selles elus tasuma peavad. Sõltuvalt sellest, kas need olid materiaalsed, vaimsed või füüsilised, satub inimene samadesse olukordadesse nüüd ise. Kas üks või mitu korda, sõltub inimesest endast, aga vaid positiivne hingeline areng toob lahenduse.

Kui sinu sünnikuupäevas, eneseteostuse-, elutee- või nimenumbris esineb number kaheksa, võid rahul olla — kaheksa on võimsaim karma number!

Kuidas oma elutee numbrit arvutada, saad teada SIIT: Elutee number — mida see sinu ja su elu kohta räägib

Loe ka, kas sinu ja su partneri elutee numbrid klapivad!

Seotud lood:

Kui numbrid sulle huvi pakuvad, vaata kindlasti ka seda artiklit: Numbrimaagia: miks numbrite 3 ja 7 ümber nii palju müüte ja legende liigub?

Allikas: Ajakiri Naised, Naisteka arhiiv