4 sügistalve kõige suuremat meigitrendi, mis teevad sinust pidude kuninganna


4 sügistalve kõige suuremat meigitrendi, mis teevad sinust pidude kuninganna
Foto: Roberto Delgado Webb/Unsplash

Kohe-kohe on käes pidude hooaeg ja selleks, et saaksid olla iga peo kuninganna, jagas meigibrändi essence iluekspert nelja trendi, mida meikimisel silmas pidada. Mis aga veelgi parem: käesoleva hooaja meigitrendid soosivad seda, et saaksid otse kontorist peole suunduda, sest alanud sügistalve läbivaks märksõnaks on "loomulikkus".

Erksam silmameik

Sügisene silmameik trotsib oma mängulisusega tujukaid vihmahooge ja pakub värvikirevale lehemängule konkurentsi. Erksam silmameik lisab tasakaalustatud jumestusele põnevust. Sügistalvise hooajaga sobib väga hästi nii matt kui ka sätendav lauvärv, mis annab kombineerituna tulemuseks ergastatud mulje.

Volüümikad ripsmed

Hallist sügishooajast eristuvat silmameikki raamib volüümikas ripsmekaar. Sügisel annab ripsmetušš silmale ilmekust, rikkumata loomuliku jumestuse üldmuljet. Kindlasti ei tasu unustada ka alumist ripsmekaart ning seejuures pöörata tähelepanu sellele, et ripsmetušš ei pudiseks.

Kergelt toonitud niisutatud huuled

Sügistalviste meigitrendide hulka kuulub kahtlemata niisutav, kuid ka samal ajal õrnalt tooniv huulepulk. Ideaalne tulemus annab ühtlase katvuse, kerge läike ja niisutatud huuled. Huuletoote katvus võiks olla julgem kui toonitud huulepalsamil, aga loomulikum kui klassikalisel huulepulgal.

Seotud lood:

Kauni kumaga loomulik jumestus

Sügishooaega kaunistab loomulik jume, mille kontuur koos põse- ja särapuudriga annavad kerge ja tasakaalustatud kuma. Suvise järelkajana tervitab varasügis loomulikumat jumestust, tõstes esile põse-ja särapuudri kergust.