Aldo Järvsoo Coco Chanelina Rotermanni vabaõhugaleriis

 (4)
Aldo Järvsoo Coco Chanelina Rotermanni vabaõhugaleriis
---

Soovid teada, milline näeb välja Vilja Savisaar Freddie Mercuryna? Aldo Järvsoo Coco Chanelina? Siim Kallas Carl Robert Jakobsonina? Siiri Oviir Mozartina? Või hoopis Erki Nool antiik-rooma skulptuurina?

16.-31. märtsini on Rotermanni vabaõhugaleriis avatud ajakirja Stiil ühe populaarsema rubriigi "Galerii" fotode näitus. Coca-Cola Plaza valgele seinale kuvatakse palju kauneid fotosid, mis on ilmunud Stiili Galeriis alates 2003. aasta oktoobrist.

Fotodele on jäädvustatud tuntud persoonid nende jaoks tavalistes või ebatavalistes olukordades või kehastununa hoopis kellekski teiseks. Tulemused on uskumatud, intrigeerivad ja ootamatud!

Teiste hulgas on fotodel näiteks Siim Kallas, Siiri Oviir, Vilja Savisaar, Jassi Zahharov, Elle Kull, Erki Nool, Mait Malmsten, Aldo Järvsoo, Aarne Saluveer, Marko Matvere, Tõnu Kark, Kristiina Ojuland, Tõnu Kaljuste, Hendrik Sal-Saller, Mart Laar, Tiina Lokk ja paljud teised armastatud eestlased.

Kuulsusi stiliseerisid Gerly Tinn, Liisi Eesmaa, Ketlin Bachmann-Põldroos, Karolin Kuusik, Ester Kannelmäe jt.

"Galerii" püüdsid pildile Kristjan Lepp, Madis Palm, Tanel Veenre, Mark Raidpere, Laura Kallasvee jt. Näitus on avatud 31. märtsini igal õhtul kella 20.00-00.00, Rotermanni vabaõhugaleriis.