FIBIT näitab Viru Keskuses sügistalvist glamuuri!

 (1)
heidy purga

Igal hooaeg tuleb isemoodi… ja isemoodi tuleb ka mood. Kuid kohta, kus hooaja trende täies hiilguses näha ja enda lemmikud valida, annab otsida. Üheks selliseks paigaks on tänaseks kujunenud Viru Keskus ja seal toimuv moeüritus FIBIT, mis toob igal hooajal olulisemad trendid poeriiulitelt otse moelavale. FIBIT (Fashion Is Back In Tallinn) toimub sel aastal 5.-8. oktoobrini ning annab tervikliku ülevate sellest, mida sel sügisel selga, jalga ja pähe panna.

Neli vaadet sügistalvele

Seekordsel FIBITil esitletakse nelja eri stiilis moeetendust, kus saab näha enam kui 300 erinevat sügistalvist komplekti. Etendus Young Dreamer´s Diary on suunatud neile, kel huvi noortemoe vastu, etendus City Glam tutvustab vaba aja rõivaid ning High Classics on mõeldud neile, kes eelistavad klassikalist moevalikut. Juba teist hooaega tutvustab FIBITil oma moekollektsiooni Marc`O Polo.

FIBITil käies saab selgeks, et moekaks väljanägemiseks ei pea alati Londonisse või Pariisi shoppingule sõitma. Kõik etendustel esitletavad lahedad moemärgid nagu Monton, Ivo Nikkolo, Guess Jeans, Hugo, Firetrap, PTA, QS, Marc O´ Polo, Caramelo, Strellson, Onitsuka Tiger, Converse, Re-Reserved, Lacoste, Pepe Jeans, Angel&Devil, Le Coq Sportif, Kenzo jpt on Viru Keskuse kauplustes ja Kaubamajas saadaval.

Enam rõhku ilule!

Lisaks moeetendustele toimub neljapäeval, 5. oktoobril toimuval Ilupäeval Heidy Purga juhtimisel keskuse aatriumis alates 17:00 põnev muutumismäng, kus sügistalvise look´i saavad kolm armastatud avaliku elu tegelast.

FIBIT vaatab sügistalvest kaugemale

FIBIT ei piirdu sel korral vaid sügistalvise moeülevaatega, vaid kiikab ka järgmisse hooaega. Seda lätlaste hinnatuima moekunstniku Natalija Jansone pilgu läbi. Seekordse FIBITi üheks kõrghetkeks on kindlasti 6. oktoobri hilisõhtul toimuv galaetendus, kus Natalija Jansone esitleb oma 2007. aasta kevadsuve kollektsiooni.

FIBITi etenduste kava

Neljapäev, 5. oktoober

17:00 — 20:00 L´Oreali muutumismäng. Üritust juhib Heidy Purga.

Reede, 6. oktoober

17.00 Young Dreamer´s Diary, stilist Maru
18.00 City Glam, stilist Riina Põldroos
18.30 Marc O´Polo
19.00 High Classics, stillist Aldo Järvsoo
22.00 Natalija Jansone galaetendus (sissepääs kutsetega!)

Laupäev, 7. oktoober

13.00 ja 16.00 Young Dreamer´s Diary
14.00 ja 17.00 City Glam
14.30 ja 17.30 Marc O´Polo
15.00 ja 18.00 High Classics

Pühapäev, 8. oktoober

13.00 Young Dreamer´s Diary
14.00 City Glam
14.30 Marc O´Polo
15.00 High Classics

Kõigil päevadel juhib FIBITi moeetendusi Maarja-Liis Ilus.