FOTOD | Instagramis levib uus karantiini-moetrend, mida ka sina saad lihtsa vaevaga järele teha


FOTOD | Instagramis levib uus karantiini-moetrend, mida ka sina saad lihtsa vaevaga järele teha
Foto: Kuvatõmmis

Tundub, et inimestel on kodus püsides vaba aega küll ja veel, sest tuntud fashionistad on hakanud endalt Instagrami piltide jaoks riideid seljast heitma ja katma keha vaid ühe koduse asjaga: padjaga.

Instagramis levib #QuarantinePillowChallenge, mille puhul kaetakse keha padjaga ja tõmmatakse ümber kõige stiilsem vöö, mis omaniku garderoobis leidub, ning nii meenutab "kostüüm" justkui trendikat minikleiti.

Lisaks võib muidugi ehtida end efektse pildi jaoks moekate päikeseprillide, kontsakingade ja käekotiga ning miks mitte teha ka korralik jumestus ja soeng. Kui see tundub sinu jaoks ülepingutamine, võib vabalt sättida pähe ka rätiku, silmadele maski ja panna jala otsa karvased sussid.

Ammuta inspiratsiooni ja tee järele!

Allikas: The Sun

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!