FOTOD JA VIDEO | Rannamaja-Ada ei ole enam brünett ega blondiin! Ta otsustas katsetada hoopis üht julgemat värvitooni

 (27)
Rannamaja osalised Radissonis
Rannamaja osalised RadissonisFoto: Karli Saul

Tõsieluseriaalist "Rannamaja" tuntud Ada-Marie jagas oma Youtube'i kanalil videot värskest stiilimuutusest: ta värvis ise oma juuksed lillaks.

Kui ülevaloleval fotol on Adal juuksed tumepruunid, siis hiljuti olid need veel blondid, aga siis tundis tõsielustaar, et ka see on muuutnud igavaks. "Ma olen nii tüdinenud oma juustest ja seda oli arvata, et see varsti juhtub, sellepärast, et inimesena, kes tahab kogu aeg muutust, on esimene asi, mida ma hakkan muutma on mu juuksed," selgitab Ada ise videos oma otsust juukseid toonida.

Kui värv oli juustest maha pestud, selgus, et erinevate maskide abil kokku segatud toon jäi juustesse lillakas. "Kas ma armastan seda? Ei. Kas ma vihkan seda? Samuti mitte. See on selline, ma ei taha kedagi solvata, aga ma tunnen, nagu ma oleksin mingi maalt ja hobusega Kätu, kes vabal ajal paneb küüsi, sõidab bemmiga, mees töötab Soomes ja ma kannan värvilisi kilejopesid ja balleriinasid," kommenteeris noor naine ise stiilimuutust. "Võimalik, et tegin vea, aga see on väljapestav ja võin alati värvida need teist tooni."

Ada Instagramist ongi näha, et lillakad toonid on juba kadunud ja ta on tagasi blondi juures.

Vaata videost, kuidas Ada uue juuksevärvini jõudis:

Millist värvitooni Sa järgmisena Adale soovitaksid?