FOTOD | KUUS lihtsat sügistrendi, mis kannavad end põhimõtteliselt ise välja

 (4)
FOTOD | KUUS lihtsat sügistrendi, mis kannavad end põhimõtteliselt ise välja
Foto: H&M

Kui ka sina oled üks neist inimestest, kes ei armasta liiga keerulisi moetrende, siis tea, et 2020. aasta sügistalvel on ka mõned lihtsad, aga lahedad moetrendid, mis kannavad end põhimõtteliselt ise välja.

Mis need siis on? Portaal WhoWhatWear teab:

1. Nahast püksid ja pluusid

Nahast ja võltsnahast rõivaste pluss on see, et piisab vaid ühest riideesemest ja näedki juba palju stiilsem välja. Viska selga paar nahast pükse või eest nööbitav pluus ning kombineeri see mõne muu lihtsa riideesemega ning oledki valmis!

2. Sulle pisut suur pintsak

Sulle natukene liiga suur pintsak muudab iga väljanägemise natukene kaasaegsemaks ja vaoshoitumaks. Teksad ja t-särk näevad nii kohe palju asjalikumad välja.

3. Ülisuur triiksärk

Pintsakud pole ainsad, mis sel sügisel sulle suured on. Nüüd tasub varuda oma kappi ka üks ülisuur triiksärk ning kombineerida see kokku teksapükste või linaste lühkaritega.

4. Põnevama stiiliga trentškot

Unusta klassikaline trentškot, sest sel sügisel kannavad moeteadlikud naised hoopis põnevamate lõigetega armastatud mantlit.

Seotud lood:

5. Kudumkleit

Trendikas kudumkleit on nii mugav kui ka elegantne ning seda võib kanda vabalt ka kodukontoris, kui koroonakriis peaks taas kontoriuksed sulgema.

6. Suured saapad

Suured musta värvi saapad on praktilised ja väga moekad.