FOTOD | Marc o’Polo tähistas suve algust lillekimpude meisterdamise töötoaga! Vaata, kes kõige ilusama kimbu kokku pani

 (1)
MARC O’POLO suvekollektsiooni esitlus
Blogijad Mari-Liis Suvi ja Triinu MaasikFoto: Erlend Staub, Marsaana Communications Baltic

MARC O’POLO suvekollektsioonis on sel hooajal rohkelt värskeid, samas maalähedasi toone. Brändi üks juhtmõtetest on #Followyournature, mis oli ka inspiratsiooniks lillekimpude tegemise töötoa korraldamiseks.

2019. aasta kevadsuvine kollektsioon koosneb ajatutest ja klassikalistest lõigetest, mis on segatud innovaatilise kaasaegse stiiliga. Bränd soovitab erksaid vitamiinivärve sinu selle hooaja garderoobi põhivärvideks, mida kombineerida olemasolevate rõivastega. Ei puudu ka neutraalsed toonid ning suvele omased linased kangad.

Kimpude meisterdamise töötoa korraldas ajakirjanikele, stilistidele ja mõjuisikutele Studio Nelk, kelle esindaja Mirjam Parik tutvustab lillemaailmas valitsevaid trende: “Hetkel on neutrals kuum teema. Pastelne rikkalikkus ja mahedad toonid. Sinna hulka kontarstiks midagi pruunikat (kuivatatud taimed) ja kahvatult õrna. Lilledest astilbed, daaliad, roheilu nagu eukalüpt ja hõbedane Jacobaea maritima, pehme salvei, tuhmlilla lavendel, õrnad puuderjad roosad nelgid, kreemikad pargiroosid, lopsakad pojengid.”

Vaata galeriist, kes käisid uut suvekollektsiooni imetlemas ja endale lillekimpe tegemas: