FOTOD | Teksašortsid julgematest julgematele, mille eest tuleb välja käia pea 300 eurot

 (46)
Kas kannaksid?
FOTOD | Teksašortsid julgematest julgematele, mille eest tuleb välja käia pea 300 eurot
Foto: luisaviaroma.com

Läbi aastakümnete on mitmed disainerid üllatanud moekriitikuid järjest rohkem küsimusi tekitavate riietega ja need teksašortsid langevad kohe kindlasti sinna kategooriasse.

Y Projecti moemaja teksašortsid võid soetada endale kõrgmoele pühendunud veebipoest Luisaviaroma.com muljetavaldava 295 euro eest ja ühes asjas võid neid kandes kindel olla: märkamatuks sa kohe kindlasti ei jää!

Imepisikese lõikega teksašortsid paljastavad mõlemad kannikad, on kõrge värvliga ja neil on ka viis taskut, kuigi vaevalt neisse väga palju mahub, vahendab The Sun. Ja seda, kuidas neid kanda, me sulle öelda ei oska, sest olgem ausad, need püksid paljastavad rohkem kui enamik meie bikiine.

Veebilehe SSENSE toimetaja aga kinnitab, et neid võib kanda nii pükste all kui ka peal, mistõttu on need mitmekülgsemad kui mitmed aluspüksid. "Aluspesu, mis ei pea jääma "sinna alla"," kirjeldab ta.

Enamik inimesi neist aga nii vaimustuses ei ole, sest SSENSE Instagrami foto all kommenteerivad nad pükse järgnevalt: "See on kõige koledam asi, mida ma oma elus näinud olen", "Vau, need on kohutavad" ja "õudne".

Mis sina arvad? Kas julgeksid neid soojal suvepäeval kanda?