FOTOD | Võigas! Naine tellis populaarsest veebipoest kollased bikiinid ja sai kätte püksikud, mille jalgevahe katsid punakad plekid

 (6)
FOTOD | Võigas! Naine tellis populaarsest veebipoest kollased bikiinid ja sai kätte püksikud, mille jalgevahe katsid punakad plekid
Foto: REUTERS/SCANPIX

23aastane inglanna Roxy Morris tellis hiljuti endale Kreeka puhkusereisi ootuses populaarsest kiirmoe poest ASOS kollased bikiinid ja sai halva üllatuse osaliseks, kui ta postkasti potsatasid punakate plekkidega püksikud.

Roxy oli oma uued brändi PrettyLittleThing bikiinipüksikud juba pooleldi jalga tõmmanud, kui ta avastas, et nende jalgevahe kaitsekile ümber olid tumepunased plekid, mille peale naine "peaaegu oksendas", vahendab The Sun.

Mis veelgi veidram, Roxy väitis, et kaitsekile tundus olevat uus, mistõttu on veelgi veidram, et need püksikud üldse temani jõudsid.

Veebipood pakkus talle vabanduseks uusi bikiine ja ka 20 protsenti alla järgmiselt ostult, mis Roxy sõnul kõlas esialgu talle naljana. "Arvasin, et nad teevad nalja, mõeldes, kui jäle oli saada pakki bikiinipükstega, mida kattis selgelt kellegi menstruaalveri. Ja neil on kodulehel pidevalt 20protsendiline hinnaalandus, mistõttu pole see just mingi suur kingitus," rääkis naine ise.

See pole ka esimene kord, kui PrettyLittleThing on saanud sarnastel põhjustel kriitika osaliseks. Viimasel ajal on mitmed kliendid väljendanud rahulolematust saadud kauba üle.

Vaata pilte püksikutest SIIT.