FOTOKONKURSS | Jaga pilti Eesti disainist või omaloomingust ja võida 100eurone kinkekaart!

Auhinnamäng on lõppenud!
Tallinn Design House viis Eesti disaini Helsingisse
Foto: Tallinn Design House

Sul on olemas mõned Eesti disainerite valmistatud kõrvarõngad või hoopis mõni sisustusese? Ehk oled hoopis ise midagi disaininud? Jaga seda ka meiega, sest ühel õnnelikul on võimalus võita Tartu Kaubamaja keskuse LEVI disainipoe 100-eurone kinkekaart.

Auhinnamäng on lõppenud! Sel korral osutus õnnelikuks võitjaks Marilyn Ivask — palju õnne! Võtame sinuga kohe-kohe ise ühendust.

Tartu moesügisele lükkab hoo sisse 12. oktoobril Tartu Kaubamajas toimuv Moekuulutaja üritus, kus esitletakse värskeid moesuundi ja pakutakse nauditavat meelelahutust.

Lavale jõuab stilistide Britta Laumetsa, Karis Kuuse ja Katrin Aasmaa nägemus sügistrendidest, lisaks saab nautida Mariliis Niine poolt stiliseeritud erietendust noorte moeloojate etnohõngulistest kollektsioonidest, teiste hulgas esitletakse näiteks Hannes Rüütli, Kristiina Jeromansi, Karin Kreegi ja Cärol Oti loomingut. Keskuse 3. korrusel avatakse aga Pärnu Muuseumi ja EKA moeosakonna ühisprojektina valminud näitus „Eesti oma sinine“, mis ühendab kaasaegses võtmes kokku moe, looduse ja pärandkultuuri.

Vaata lisainfot SIIT ja Facebookist.