GALERII | Eile esitleti Marsaana showroomis kevad-suvi 2019 moe- ja ilutrende. Vaata, kes käisid uusimate trendidega tutvumas


Marsaana showroom kevad-suvi 2019
Marsaana showroom kevad-suvi 2019 Foto: Erlend Štaub

Eile esitleti Marsaana showroom’is moeajakirjanikele, stilistidele ja sotsiaalmeediamõjutajatele kevad-suvi 2019 moe- ja ilutrende.

Peamisteks kevad-suvisteks märksõnadeks on suured logod, julged värvid ja terved juuksed ning särav näonahk. Jätkuvalt on trendikas kanda 90ndatest inspireeritud rõivaid, eelistada klassikalisi ja mugavaid lõikeid ning soojemale hooajale kohaselt ka rohkem värve kollastest, meresiniste ja rohelisteni välja. Näiteks Eesti armastatuim kodumaine bränd IVO NIKKOLO tuleb uuele hooajale vastu domineerivate toonidega, mis sobivad power-naistele: punane, roheline, sinine. Lisaks klassikalistele lõigetele näeme sel hooajal ka tugevalt maalikunstist mõjutusi saanud mustreid.

Ilutooteid valides tasuks eelistada orgaanilisi toimeaineid, innovaatilisi lahendusi ning cruelty free tooteid, mille puhul pole neid eelnevalt loomadel testitud. Muidugi on endiselt moes ka ilusad ja terved juuksed.

Vaata ka galeriist, kes käisid tutvumas uute trendidega!