GALERII | Tuntud Hollandi meesterõivaste bränd esitles värsket sügiskollektsiooni: vaata, mida toob uus hooaeg meestele!


Suitsupply sügiskollektsiooni esitlus
Koit ToomeFoto: Martin Dremljuga

Eile õhtul esitles Hollandis loodud meesterõivaste bränd Suitsupply tuntud nägude seltsis sügiskollektsiooni. Suitsupplyd kandis näiteks artist Koit Toome, odaviskaja Magnus Kirt, stilist Ženja Fokin. Kohal olid ka Dj Electra, moelooja Liisi Eesmaa, ehtekunstnik Tanel Veenre, sotsiaalmeediastaarid Liina Ariadne, Martti Hallik, Juhani Särglep ja paljud teised. Muusikat mängis DJ Heidy Purga.

Hollandis loodud bränd Suitsupply rõhub Sügis/Talv 2018 kampaanias mitmekesisusele. Bränd, mida teatakse oma hästi istuvate lõigete poolest, soosib isikupäraseid ülikondi ja unikaalset elustiili.

Suitsupply Sügis/Talv 2018 kollektsiooni silmapaistvaimad esemed on kolmeosaline siniseruudulises houndstooth mustriga ülikond ja smaragdroheline kaherealine laia revääriga ülikond. Kollektsioon pakub erinevaid välisrõivaste valikuid, nagu kaamlikarva bomber-jakki ehtsast Itaalia villast ja vanaroosat tooni kašmiirvillast mantlit. Bränd keskendub sel hooajal rohkem ka igapäevastiilile ning on selle puhul tulnud välja paksema koortriidega, mis on tugevama tekstuuriga, kuid samas säilitab oma kerguse ning hingavuse.