Hispaania luksusbränd kingib kõigile (ka Eesti) eesliinil sõdivatele haiglatöötajatele unistuste pulmakleidi

 (6)
Hispaania luksusbränd kingib kõigile (ka Eesti) eesliinil sõdivatele haiglatöötajatele unistuste pulmakleidi
Foto: Scanpix/REUTERS/GUSTAU NACARINO

Selleks, et kriisiajal töötavate haiglatöötajate tuju natukenegi parandada, teatas Hispaania kõrgmoebränd Pronovias, et kingib kõigile eesliinil sõdivatele tulevastele pruutidele unistuste pulmakleid, kirjutab Vogue.fr.

Pronovias teatas läbi oma Instagrami ja Facebooki kontode, et soovivad kõiki esiliinil sõdivaid haiglatöötajaid tänada ja kui nende seas leidub ka mõni tulevane pruut, annetavad nad talle mõne oma kaunitest kleitidest.

Arstid, õed ja teised haiglatöötajad, kes panustavad inimelude päästmisesse, saavad valida kuni 31. augustini 2020 Pronoviase poodidest enda lemmiku pulmakleidi ja see kingitakse neile täiesti tasuta.

Pronovias alustas heldet programmi juba aasta alguses Hiinas, aga laiendas kriisi süvenedes seda ka teistesse riikidesse, mida Covid-19 viiruse levik puudutab. Kasutades hashtagi #LoveConquersAll, soovib moebränd jagada tänastele kangelastele armastust ja soojust. Lisaks tuleb brändi nime all müüki spetsiaalne haiglatöötajatele pühendatud kollektsioon.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!