Internet hullub: väidetavalt tagab kõige ilusamad juuksed nende pesemine uriiniga!

 (24)
Internet hullub: väidetavalt tagab kõige ilusamad juuksed nende pesemine uriiniga!
Gratisography Source: gratisography.com

Uriiniteraapia on naised üle maailma hulluks ajanud ning need, kes on proovinud, väidavad, et paremat ja efektiivsemat vahendit peanahaprobleemide lahendamiseks ja kaunite juuste saavutamiseks pole olemas.

Uriinipesu eelised:

*kiirendab juuksekasvu;

*vähendab juuste väljalangemist;

*kuna tegu on antiseptikuga, puhastab see põhjalikult peanahka ja ravib infektsioone, sügelust ja kõõma;

*toidab juukseid juurtest otsteni, andes ka kõige tuhmimale karvale elujõu tagasi;

*juuksekasvu intensiivistumine tähendab ka seda, et kuna korraga hakkab kasvama rohkem juukseid, saab su soeng eriliselt võimsa volüümi;

*aitab säilitada juuste oma värvi ja aeglustab hallinemist.

Kuidas seda teha?

Kõigepealt on sul vaja muidugi uriini. Kogu seda samamoodi nagu pissiproovi andes või rasedustesti tehes — esimesed tilgad viska ära ja keskmine juga püüa topsi. Peapesuks sobib nii värske kui varem kogutud uriin.

Kuumuta vedelikku enne kasutamist paar minutit, lase jahtuda ja eemalda vedelikule tekkiv kate. Immuta vatipall uriiniga ja kanna selle abil vedelik peanahale, masseeri. Lase pool tundi kuni tund mõjuda ja loputa leige veega.

Šampooni ega seepi ära kasuta ja tegelikult on kõige parem, kui sa pärast oma pead üldse ei loputa, vaid jätadki kogu kupatuse pähe, kuni ära kuivab. Kui muidu ei kannata, lisa loputusveele paar tilka roosivett või õli. Parimate tulemuste saavutamiseks korda iga päev.

Seotud lood:

Pea meeles

Parimate tulemuste saavutamiseks söö ohtralt köögivilju ja puuvilju ja viska menüüst liha välja. Hoia oma päevane toit võimalikult kergena.
Ära toidus vürtse kasuta.
Joo võimalikult palju vett, sest uriiniteraapia jaoks peab piss olema lahja.

Allikas: Beautyglimpse