Jälk FOTO | Mis juhtub su silmadega siis, kui sa enne magamaminekut korralikult ripsmetušši ei eemalda?


Meigiõpetus-18
Meigiõpetus-18Foto: Ilmar Saabas

Pärast pikka tööpäeva või peoõhtut on maailma tüütuim asi meigi eemaldamine. Tihti jäetakse see oluline liigutus tegemata ja mõeldakse, et midagi hullu ei juhtu. Aga nüüd on internetis ringlemas tõeliselt õudsed fotod sellest, kuidas pidev ripsmetušiga magamine su silmadele mõjub ja usu, sa tahad neid pilte näha!

50aastane austraallanna arvas samuti, et temaga midagi ei juhtu ning läks tihti õhtul magama nii, et jättis ripsmetuši eemaldamata. Ühel hetkel hakkas ta tundma, et midagi oleks justkui silmas ning kui pidev kipitus- ja ärritustunne kuidagi üle ei tahtnud minna, pöördus ta arsti juurde.
Selgus, et 25 aastat pidevat ripsmetuši kasutamist ja ebapiisavat eemaldamist oli tekitanud talle ripsmetušijääkide kogumid silmalau sisse! See asi näeb välja päris inetu — tušitükikesed on kivistunud ja moodustavad justkui tätoveeringu. Iga kord, kui naine silmad sulges, kratsisid teravad tükid ta silmamuna, põhjustades erakordselt vastiku ebamugavustunde. Muidugi oli mõlemas silmas ka põletik ja kogu see kombo oleks naise lõpuks pimedaks jätnud, kui ta poleks viimasel sekundil arsti juurde läinud.

Vaata fotot SIIT ja võta õppust — meik TULEB igal õhtul maha võtta, kui sa oma silmanägemisest ilma jääda ei taha!