Juuksestilist avaldab tüüpilised vead, mida naised oma kiharate eest hoolitsemisel teevad


Juuksestilist avaldab tüüpilised vead, mida naised oma kiharate eest hoolitsemisel teevad
Foto: Shutterstock

Frederic Fekkai on mitmete staaride juuksestilist ja ta kinnitab, et paljudel naistel on oma juuste eest hoolitsemisel tekkinud mõned tüüpvead, kuid neid saab ära hoida, kui tead mõningaid tõdesid, avaldab DailyMail.

Juukseid pestakse liiga tihti või liiga harva

Ta ütleb, et näiteks naised, kellel on kuivad juuksed, nemad peaksid oma kiharaid šampooniga pesema maksimaalselt kaks korda nädalas, et mitte juukseid rikkuda. Kuid rasusemate juustega naised võiksid vajaduspõhiselt pesta kas kord päevas või üle päeva.

Sirgendaja kasutamine

Paljud naised armastavad sirgeid juukseid ja et saavutada imelist efekti, kasutatakse juuksesirgendajat. Kuid Fekkai paneb naistele südamele, et see kahjustab juukseid lausa kohutavalt ja selle kasutamist peaks võimalusel igati vältima.

Kuivšampooni valesti kasutamine

Fekkai ütleb, et kui kasutada kuivšampooni vahel harva ja hädaolukorras, on see suurepärane abivahend. Kuid inimesed kipuvad tegema üht suurt viga — kuivšampooni lastakse otse peanahale ja väga lähedalt. Pea meeles, et kui kasutad kuivšampooni, siis hoia seda pudelikest oma peast vähemalt 20-30 cm kaugusel.

Allikas: DailyMail