Kas teadsid? Üllatav põhjus, miks Kate Middleton mitte kunagi oma mantlit avalikkuse ees seljast ära ei võta

 (9)
Kas teadsid? Üllatav põhjus, miks Kate Middleton mitte kunagi oma mantlit avalikkuse ees seljast ära ei võta
Foto: Scanpix/George Rogers/SIPA

Kate Middleton teenis ära päris mitu uudishimulikku pilku, kui ta aasta alguses Norra kroonprints Haakoni ja printsess Mette-Maritiga lõunatades mantlit seljast ei võtnud ning kuigi Norras ehk ongi pisut jahedam, on olemas ka tegelikult veelgi üllatavam põhjus, miks Kate mantli selga jättis.

Sellega sa vast nõustud, et mantliga pikalt istuda ja samal ajal süüa pole just kõige mugavam, mistõttu pole ime, et inimesed seda otsust uudishimulike pilkudega vaatama jäid ning uurisid, miks hertsoginna seda seljast ei heida. Ja siinkohal tuleb välja, et tegemist on veel ühe veidra kuningliku perekonna reegliga: nimelt ei tohi Briti kuningliku perekonna naissoost liikmeid avalikkuse ees oma mantleid üldse seljast võtta, sest see poleks ühele daamile sobiv (jah, meie ka pööritame praegu oma silmi).

Kuigi Middleton viibis Haakoni ja Mette-Mariti kodus, oli nende ühine lõuna siiski avalik sündmus, sest ruumi olid lubatud ka fotograafid. See tähendas, et Middletonil polnud luba perekonnatraditsioonide tõttu mantlit ära võtta, olenemata sellest, kui soe ruumis parasjagu ka oli.

Selline reegel ei tohiks meid tegelikult üllatada, kui mõelda, et kuninganna Elizabethi pole samuti nähtud ilma tema värvikate mantliteta. Ja vähemalt teame, et Kate’il ei hakka kunagi jahedas ruumis külm.

Allikas: StyleCaster