Kolm ilunippi, mida iga naine ka une pealt teadma peaks

 (5)
Jumestus, makeup
Foto: Karli Saul

Unistad, et ärkaksid igal hommikul printsessivälimusega? Kui sa neid Women's Health Magazine's välja toodud kolme ilunippi juba une pealt ei tea, siis pole sul selleks lootustki!

1. Täida oma kulmujoont õigesti

Selleks, et su kulmud ilusad ja loomulikud välja näeksid, ei pea hullumoodi vaeva nägema. Võta kulmuhari, kanna sellele natuke silmalainerit või kulmukarva värvist paar tooni tumedat lauvärvi ja tõmba seejärel harjaga üle kulmude. Lihtne viis oma välimust viimistleda!

2. Hambaharjaga lõhenenud huulte vastu

Praegusel hooajal on paljudel probleeme huulte lõhenemisega. Mida teha, et olukorda parandada? Õhtul, kui hambaid harjad, hõõru õrnalt sellega ka oma huuli. Nii koorid sealt maha surnud rakud. Ja loomulikult kanna oma huultele pärast seda sügavalt niisutavat salvi. Või vaseliini!

Loe veel: Talvine iluabi: kuidas kiirelt lõhenenud huuli ravida?

3. Paranda oma naha olukorda siis, kui magad

Selleks, et su nahk kaua ilusana püsiks, tuleb selle eest ka hoolt kanda. Loomulikult on igaõhtune meigieemaldus lausa kohustuslik. Aga ära unusta ka seda, et oma nahka peab aeg ajalt koorima. Ning enne magamaminekut kanna oma puhtale nahale mõnd looduslikku õli. Nii saab ta kenasti niisutatud!