Kui pidude hooajal läheb näonahk käest ära, siis kasuta nelja lihtsat nippi, et see kiiresti korda saada


Kui pidude hooajal läheb näonahk käest ära, siis kasuta nelja lihtsat nippi, et see kiiresti korda saada
Foto: Shutterstock

Osade inimeste näonahale mõjub väga halvasti talveperiood, osadele jälle suvi. Aga üks on kindel - kellegi näonahk ei ole peale suurt pidutsemist enam endine. Mida küll teha?

Jah, alati on võimalus katta oma näonahka järjest tugevama meigikihiga, aga see on probleemi eest põgenemine, mitte sellega tegelemine. Kui näonahk kipub peale ülesöömist või alkoholi liigtarvitamist käest ära minema, siis kasuta neid lihtsaid nippe, et asi ei muutuks katastroofiliseks:

Puhasta

Isegi kui sa viibid kohas, kus sul ei ole käepärast kõiki enda jaoks vajalikke puhastusvahendeid, siis meigiga magamaminek on patt ja keerab näonaha väga kiiresti untsu. Ära tee seda viga.

Niisuta

Eriti talvehooajal on kuiva õhuga tubade tõttu näonahk kuiv, see võib sügeleda ja sinna võib tekkida seetõttu rohkem vistrikke. Kasuta niisutavaid näokreeme, et asja parandada.

Tee näomaski

Näomaski tegemine vähemalt kord nädalas on oluline, et nahk püsiks ilus, sest õige näomask puhastab poore sügavalt. Inimene ei saa ise nii hästi poore puhastada.

Joo piisavalt vett

Kuna välised probleemid saavad alguse sisemistest, siis kui sul pidude hooajal hakkab järsku näonahk korrast ära minema, mõtle hetkeks, kas sa oled piisavalt vett tarbinud kõikide muude jookide kõrvale?

Allikas: DailyMail